Ooobaby
Ooobaby
  27 października 2011 (pierwszy post)
Witam :mrgreen:
Kończy mi się mój dotychczasowy antyperspirant w kulce, nie byłam zbytnio zadowolona z jego zapachu więc chciałabym wypróbować jakiś inny. Moje pytanie do was:
Jaki możecie polecić mi skuteczny i przyjemnie pachnący antyperspirant? Cena do 20 zł, dostępny w Rossmannie lub w Naturze.
Pozdrawiam :)
Darunia511
Darunia511
  28 października 2011

a ja zapach lubie avonowych kulek i Marks&Spencer kakao i wanilia.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Marks&Spencer kakao i wanilia.

A oprócz zapachu jak z działaniem? :)
Basiula
Basiula
  28 października 2011

ja używam etiaxil, kosztuje ok 38 zł, ale starczy ci na ok 2-3 miesięcy. nie ma zapachu ale się w ogolę nie pocisz i pachy są zawsze suche, stosujesz co 3 dni.

Darunia511
Darunia511
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A oprócz zapachu jak z działaniem? :)

ciężko mi powiedzieć, bo czego bym nie użyła, to działa. Kosztuje poniżej 10 zł, wiec możesz przetestować, nie ma szkody jak nie będzie Ci paował. A, i zapach na ciele jest zupełnie innych niż wąchając w opakowaniu.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko mi powiedzieć, bo czego bym nie użyła, to działa. Kosztuje poniżej 10 zł, wiec możesz przetestować, nie ma szkody jak nie będzie Ci paował. A, i zapach na ciele jest zupełnie innych niż wąchając w opakowaniu.

Wiesz co, może nie tyle chodzi mi o 'działanie działanie', również z tym większego problemu nie mam, ale np. kulka garniera w ogóle tak jakby mi się nie 'wchłaniała' i chyba godzinę bym musiała chodzić, by coś móc ubrać.
Darunia511
Darunia511
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz co, może nie tyle chodzi mi o 'działanie działanie', również z tym większego problemu nie mam, ale np. kulka garniera w ogóle tak jakby mi się nie 'wchłaniała' i chyba godzinę bym musiała chodzić, by coś móc ubrać.

On ma kolor przeźroczysty zupełnie, wiec ja nawet nie czekam aż się wchłonie, nie zwracam na to uwagi i się ubieram.
Uzi
Uzi
  29 października 2011

Garnier w kulce :D

BlondyneczkaBasia
BlondyneczkaBasia
  29 października 2011

Polecam:
1. Kulki Avon
Spray Isana by Rossman

Ooobaby
Ooobaby
  30 października 2011
Dove wygrał z Garnierem ale chyba wypróbuje Garnier :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.