monikamonisia20
monikamonisia20
  24 października 2011 (pierwszy post)
Witam.
Zakupiłam taki oto płaszczyk
ale nie zdawałam sobie sprawy jak trudne będzie dobranie torebki, butów i szalika;(

myślę nad jakimś kremowym grubym szalem plus takie botki /kolor?/ wiem wiem, pół miasta w takich śmiga, ale są fajniutkie i miłe na stopie;)

lub szary szal i takie botki.


wybaczcie, jeśli zadaję śmieszne pytanie, ale nie chce wygladać jak jakiś cudak.

pozdrawiam cieplutko
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 października 2011

jeszcze jedna laska wrzuci fote tego typu botkow i przeprosze Pijana oficjalnie w temacie dla niej zadedykowanym :Crylol:

a te botki wrzuce do wora razem z tuniczkami i legginsami :crylol:

matko, nie ma w PL innych butow?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 października 2011

a co do tematu, to ja bym postawila na obuwie czarne/ czerwone lub rozowe.
Bez bedzie zbyt mdly jak dla mnie. Braz nie pasuje w ogole.
No chyba ze aparat przeklamal kolor plaszcza.

W kazdym badz razie w poscie wyzej znasz juz moje zdanie na temat tych botkow :rotfl:
sorry kochana, z kazdym zdjeciem tych butow i podpisem jakie one sa cudowne, co raz bardziej mi sie chce rzygac na ich widok... to tak jak z piosenka Coco Jambo - moze i byla fajna, ale puszczali ja tak czesto, wszedzie, we wszystkich massmediach, ze mozna bylo nia rzygac :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 października 2011

Brąz na pewno nie :) Szary szal, czarne kozaki. Można by jakiś mix kolorystyczny, ale kolor jest tak specyficzny, że nic mi się w tej chwili z nim nie widzi :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 października 2011

prześliczny kolor płaszczyka :)

Patrishia
Patrishia
  24 października 2011
massacre
massacre: matko, nie ma w PL innych butow?

Hah, dzisiaj jadąc autobusem przyglądałam się jak ubrane są dziewczyny, oceniłam, że więcej niż co druga ma takie buty i mimo, że mi się podobają, to chyba odpuszczę : /
monikamonisia20
monikamonisia20
  24 października 2011
Patrishia
Patrishia: Hah, dzisiaj jadąc autobusem przyglądałam się jak ubrane są dziewczyny, oceniłam, że więcej niż co druga ma takie buty i mimo, że mi się podobają, to chyba odpuszczę : /

chyba cała PL je nosi;)))
ale włożyłam je raz w sklepie na nogę i mnie zauroczyły;(
monikamonisia20
monikamonisia20
  24 października 2011
naaats
naaats: Brąz na pewno nie :) Szary szal, czarne kozaki. Można by jakiś mix kolorystyczny, ale kolor jest tak specyficzny, że nic mi się w tej chwili z nim nie widzi :D

właśnie ten szary mi siedzi w głowie. czarne kozaki mam z tamtego roku, a w tym chciałam kupić jakieś krótkie. i mam dwie opcje, które pokazałąm w zdjeciach
Adidasowa
Adidasowa
  24 października 2011

ja nie kupię takich butów, bo już, jak same napisałyście, ma je co druga osoba :zonk: nie lubię mieć takich samych rzeczy jak wszyscy :nie:

pijana
pijana
  24 października 2011
massacre
massacre: jeszcze jedna laska wrzuci fote tego typu botkow i przeprosze Pijana oficjalnie w temacie dla niej zadedykowanym

Ahaha :rotfl: Mówiłam :D
monia669
monia669
  25 października 2011

A co myślicie o butach z tego sklepu ? http://coco-fashion.pl/KozakiBotki-c31.html

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  26 października 2011
monia669
monia669:

Z Japan Style bałabym się buty zamawiać, poza tym droga przesyłka- za buty wyjdzie gdzieś 60zł. Jedna para mnie zainteresowała, ale wolałabym ją na żywo zobaczyć :)

A.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.