agoosiaaa
agoosiaaa
  23 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :P

Tally Weijl na zime 2011/2012

Mimo minusowej temperatury i wszechobecnego sniegu, zima równiez chcemy wygladac kobieco i seksownie.

Postarala sie o to marka Tally Weijl i wypuscila kolekcje, która spodoba sie kazdej milosniczce miejskiego szyku.

Zdjecia:
1. 2.
3. 4,
5. 6.
7. 8.

1. Co sadzicie o powyzszych propozycjach?
2. Co na tak, a co na nie?


Swiateczne kompakty od Estee Lauder

Po raz kolejny juz Estee Lauder wypuszcza limitowana edycje ozdobnych kompaktów - czesc z nich pomiesci w sobie prasowane pudry marki, w innych natomiast znajdziemy perfumy. Kolekcja ta przeznaczona jest na Boze Narodzenie 2011 i sklada sie z kilkunastu przepieknych, bogato zdobionych gadzetów, które stanowic beda swietny prezent nie tylko dla kolekcjonerek.

Kompakty wyszly spod reki amerykanskiego projektanta Jaya Strongwatera. Za jeden taki drobiazg trzeba zaplacic od 65 az do 225$.









3. Co o nich sadzicie? (ja sie zakochalam :zakochany:)
4. Ktore chcialybyscie miec (albo macie zamiar kupic)?


Pozdrawiam, Aga :P
Adidasowa
Adidasowa
  24 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tally Weijl na zime 2011/2012

po pierwsze uprzedziłaś mnie z tematem :mrgreen: a ubrania z kolekcji Tally Weijl są prześliczne :zakochany:
pijana
pijana
  24 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam bardzo dużo ciuchów z Tally bo uwielbiam ten sklep i nic co kupiłam nie było szmatą, począwszy od spodni, poprzez koszulki czy swetry, paski, torby - w zeszłym roku kupiłam sweterek - w tym roku wyglada jak nowy, za to z new yorkera jak psu z gardła wyjęty - rozciągnięty, sfilcowany, sprany a był dużo droższy. Mało tego wszystkie ciuchy mi tyle wytrzymują - najwięcej mam tunik, koszulek w panterkę i spodni, wszystko bdb jakościowo :]

Nie wiem jak te ciuchy sprawują się po praniu, bo mam tylko jedną sukienkę, ja po prostu bardzo dużo ciuchów "macam" i przywiązuję ogromną uwagę do jakości materiału. Spodnie wydają się ok, ale jak dotykam większości bluzek i wielu sukienek to "jestem na nie" :d
Konto usunięte
Konto usunięte: wieje kiczem i tandetą

Otóż to.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze nic mi się od nich nie zniszczyło, a ze na chudzinki - dobrze, mam się gdzie ubrać i zawsze będzie na mnie rozmiar.

Cieszę się razem z Tobą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.