Metaluga
Metaluga
  23 października 2011 (pierwszy post)

na gwałt poszukuję butów w takim, lub bardzo podobnym deseniu.



głównie zależałoby mi na klasycznych czarnych, bo z resztą sa jeszcze większe kłopoty.
problem jest w tym, że przelatałam kilka sporych miast i nic, wiem, że są dostępne w Polsce, sklepy onlajn nie wchodzą w rachubę, bo muszę je przymierzyć.

nie mówić mi tu o cenach czy projektantach, bo wiem, że nie są to małe pieniądze, mogą być zarówno zwykłe jak i te od CAMPBELLA czy LOUBOUTINA.

Interesują mnie konkretne sklepy gdzie takowe widziałyście, jeśli znacie cenę to już w ogóle byłabym bardzo wdzięczna. :)

luk7
luk7
  23 października 2011

na gwałt polecam szpilki,jak jesteś ostra suczka.

XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  23 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BUTY NA GWAŁT

Na gwałt, to ja polecam założyć coś z płaską podeszwą coby się nie poślizgnąć i można było szybko zbiec z miejsca przestępstwa : )
curly0
Posty: 389 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
curly0
  23 października 2011

Na gwałt kupiłam podobne w Venezii były czarne i ciemnozielone.

Slayer
Slayer
  23 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na gwałt poszukuję butów w takim, lub bardzo podobnym deseniu.

Będziesz miała z 190cm w nich :D
sarya2
Posty: 248 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sarya2
  23 października 2011

deezee ma chyba sklep w poznaniu.
albo stylowe butki, mają bardzo podobny model, tylko platforma troszkę niższa.

pijana
pijana
  23 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cholera, już mi sporo wpadło w oko, wielkie dzięki, w ogóle nie wiedziałam o tej firmie, pomijając fakt, że ceny nawet niewysokie. sklep mają tylko w warszawce? jakoś bliżej mazur? wiesz coś? :)

http://www.deezee.pl/sklepy_partnerskie.html
Olsztyn :o)
Darunia511
Darunia511
  23 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłam po nie w warszawce ale same przekombinowane wzory mieli a mi zależało na klasycznych czarnych.

Skoro mierzyłaś Campbelle, to wiesz jakiego rozmiaru potrzebujesz, możesz wg mnie śmiało zamawiać przez internet.
Darunia511
Darunia511
  23 października 2011
sarya2
sarya2: deezee ma chyba sklep w poznaniu. albo stylowe butki, mają bardzo podobny model, tylko platforma troszkę niższa.

właśnie są wyższe od oryginałów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.