luk7
luk7
  22 października 2011 (pierwszy post)

Siema

Każda nowa kolekcja spod reserved zawiera coraz więcej plastiku,a ich wzory pozostawiają wiele do życzenia.Natomiast w brandzie HM coraz bardziej pozytywnie, przyzwoite dzianiny jak na tą półkę cenową,wzory nowoczesne ale z pewną nutką smaku. Szczerze to współczuje ludziom kupującym w Reserved,totalna klapa.

Co sądzicie o nowych produktach Reserved oraz HM ?
Która marka jest lepsza wzorami,krojami,ceną ?


incepcja1
incepcja1
  23 października 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: a i w ciucholandach trafiaja sie czasem rzeczy ladniejsze i lepsze jakosciowo :)...

zgadzam sie :)

luk7
luk7: Dla mnie to ta sama półka co hm i reserved.

ta sama polka ? Ty chyba nie wiesz co mowisz :) s.oliver ma naprawde bardzo dobra jakosc ciuchow i te ubrania nie wygladaja tak tandetnie i kiczowato jak z H&M moze dlatego ze to niemiecka marka. Esprit z czasem troche sie zlumpil ale mimo to ma lepsza jakosc od reserved czy H&M :)
incepcja1
incepcja1
  23 października 2011

Tylko niestety ciuchy z s.Oliver sa strasznie drogie.Ale mimo to oplaca sie kupic bo nic z tymi ubraniami sie nie dzieje :) choc tez wazne jest to jak sie z tymi ubraniami obchodzisz jak sweter nastawisz na 60 ° to normalne ze moze sie skurczyc a tym bardziej jak go suszysz w suszarce.

styka51
styka51
  23 października 2011
luk7
luk7: Która marka jest lepsza wzorami,krojami,ceną ?

Jeżeli chodzi o jakość to Reserved jest lepszy od H&M i to bardzo... w sumie w h&M cięzko znaleźć coś dobrego gatunkowo, jednocześnie ciekawego. A ceny mają porównywalne.
Hana25
Hana25
  23 października 2011
luk7
luk7: Co sądzicie o nowych produktach Reserved oraz HM ?

W Reserved dawno nie byłam ponieważ mam kartę podarunkową do H&M i niestety jestem na niego skazana, a nie powiem chętnie bym się przeszła po innych sklepach. HM lubię za zimowe dodatki i szaliki służą bardzo długo. Niestety ciuchy gatunkowo nie zawsze mi odpowiadają...ale pranie ręczne pomaga...

luk7
luk7: Która marka jest lepsza wzorami,krojami,ceną ?

Hmmmm...reserved jest bardziej klasyczne i uwielbiam tę markę kiedy kupuję ciuchy do pracy bo zawsze coś znajdę....za to HM styl ''luźna guma'', który również lubię i na co dzień jest dla mnie idealny. Cenowo na tym samym poziomie
marta0859
marta0859
  23 października 2011
luk7
luk7: Która marka jest lepsza wzorami,krojami,ceną ?

Ceny w obu sieciówkach są podobne, ale jeżeli o jakość to zdecydowanie Reserved przewyższa H&M.
marta0859
marta0859
  23 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jeżeli o jakość

jeżeli chodzi o jakość*
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  23 października 2011
luk7
luk7: Co sądzicie o nowych produktach Reserved oraz HM ? Która marka jest lepsza wzorami,krojami,ceną ?

Mam kilka rzeczy z H&M, kupiłam sweterek ma wyprzedażach za 30 zł i do tej pory jest jak najbardziej ok, na razie nic się nie rozciągnęło. Wczoraj kupiłam ram sukienkę. Z Reserved jeszcze nic nie miałam okazji kupić, ale z przeglądania ubrań również myślę, że Reserved ma lepsze jakościowo ciuchy.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

SoDope
SoDope
  23 października 2011
luk7
luk7: Co sądzicie o nowych produktach Reserved oraz HM ?

w Reserved lubie to, że spodnie S są na moją dupe i na mój wzrost ... XDDDD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 października 2011
luk7
luk7: Co sądzicie o nowych produktach Reserved oraz HM ?


Nie ma u mnie Reserved
H&M lubie z jednej przyczyny, za malo pieniedzy mam duzo wszystkiego - jezeli przewiduje, ze cos bedzie modne co najwyzej jeden sezon, to kupujac w H&M zaoszczedzam sporo siana.

A co do jakosci... to nie zauwazylam jakies wiekszej zmiany. Dalej trzeba sie przejsc do sklepu i podotykac, zeby sprawdzic czy ciuchy sa dobrej jakosci. Trafiaja sie i perelki i buble.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2011
luk7
luk7: Która marka jest lepsza wzorami,krojami,ceną ?

C&A :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

curly0
Posty: 389 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
curly0
  23 października 2011

Jakościowo, chyba Reservd lepsze, mam takie klasyczne kroje, które bardzo lubię. s

Adidasowa
Adidasowa
  24 października 2011

Zdecydowanie Reserved:ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.