agoosiaaa
agoosiaaa
  21 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Gap - kolekcja wiosna/lato 2012

Wielkie marki odziezowe powoli zaczynaja juz ujawniac swoje propozycje na sezon wiosna/lato 2012 - jedna z nich jest amerykanska firma GAP.

Wiosenna kolekcja tej marki to przede wszystkim luzny, niezobowiazujacy styl. Brak tu wyraznego motywu przewodniego, a paleta kolorystyczna jest dosc zróznicowana i przyjemna dla oka.

Zdjecia:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.


1. Co w kolekcji podoba wam sie najbardziej?
2. a co najmniej?


Alexa Chung dla Madewell

Chung w poszczególnych projektach zawarla sporo preferowanego przez siebie stylu vintage, nie zapominajac jednoczesnie o aktualnych trendach.

Zdjecia:

1.
2.
3.
4.

3. Czy ktores z powyzszych kreacji robia na was wrazenie? Jesli tak, to ktore?

Pozdrawiam, Aga.
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  25 października 2011

Odkopalem temat:D

massacre
massacre: bo to sa modelki, one maja robic za wieszaki tych ciuchow. uwierz mi Gap swietnie lezy na kobiecych ksztaltach, maja ciuchy swietnie krojone

wierze ale przez to przynajmniej ja nie znajacy sie na modze mam mieszane uczucia

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to masz zawsze wymagania!

nie mam duzych wymagan ale powinno to jako tako wygladac a nie uwydatniac gnaty :D

Szczurzyca
Szczurzyca: I dobrze, ja tam wolę luźne ciuchy .

luzne a wiszace na chuderaku to roznica :D
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2011
Draxiu
Draxiu: Draxiu

jakbym czytala wlasnego faceta... :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  25 października 2011
massacre
massacre: jakbym czytala wlasnego faceta...

uznaje to za komplement :))
na marginesie kreca mnie szczuple dziewczyny ale na tych modelkach nie wyglada to dobrze a wrecz przeciwnie uwydatnia jedynie ich mankamenty moim zdaniem , kosciste nogi obojczyki itd...
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.