agoosiaaa
agoosiaaa
  20 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :P

Miss Sixty - kolekcja jesien/zima 2011

Jesienno-zimowa kolekcja marki Miss Sixty nalezy do najbardziej udanych w tym sezonie - to obszerne zestawienie propozycji na aktualny sezon zawiera w sobie wszystkie kluczowe trendy, powielane przez inne marki, ale w wydaniu Miss Sixty poszczególne tendencje prezentuja sie swiezo i oryginalnie.

Warto zwrócic tez uwage na zaprezentowane w katalogu, pomyslowe stylizacje - moga one sluzyc za zródlo inspiracji przy komponowaniu wlasnego stroju.

Zdjecia:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.


Pytania:
1. co sadzicie o kolekcji?
2. ktore propozycje podobaja wam sie najbardziej?
3. a ktore najmniej?


Pozdrawiam, Aga :D
Patrishia
Patrishia
  21 października 2011

1,2 okropne, 3 całkiem fajne, szczególnie sukienka i kapelusz, 5 całkiem fajne, 6 fajowe, kojarzy mi się z jakąś BloodRayne :D, 14 jest bardzo fajne, może poza tymi rękawiczkami, 18 spoko, 19 podoba mi się wszystko, łącznie z butami :w00t:, 26 też, tylko bez butów.

Ogólnie widzę jakieś nawiązanie do lat 90, sporo jest typowych, ale znośnych rzeczy, tylko te okropne spodnie z szerokimi nogawkami.. :[

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 października 2011
Patrishia
Patrishia: tylko te okropne spodnie z szerokimi nogawkami.. :[

a mi sie wlasnie takie szerokie nogawki podobaja :w00t:

modelka na zdjeciu 31 ma kozacka talie, ciekawe czy tak w rzeczywistosci tez wyglada :w00t:

Patrishia
Patrishia: 19 podoba mi się wszystko, łącznie z butami

:Zakochany:
Paulinessa
Paulinessa
  21 października 2011

Super kolekcja!!!

:D

pijana
pijana
  21 października 2011

Jedna piąta kolekcji mi się podoba... Czyli słabo.

luk7
luk7
  21 października 2011

Od zawsze miss sixty średnio wpadła w moje upodobania,być może po prostu ze względu na kroje i ich docelowy target.

dont0say0anything
dont0say0anything
  21 października 2011

Ogólnie podoba mi się wszystko oprócz dzwonów.

Pure
Pure
  21 października 2011

Zupełnie nie w moim guście, może 1 albo 2 mi się podobały.

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Super kolekcja!!! :D

tez mi sie bardzo podoba :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: oprócz dzwonów.

10 lat temu bylby szal :mrgreen:
marta0859
marta0859
  21 października 2011

Numery 6, 14, 24, 25 i 31 na tak, reszta to jakieś bezkształtne worki, nie ubrałabym

Ogólnie nie wiem czemu, ale za każdym razem jak przeglądam jakieś stylizacje/kolekcje "powszechnie znanych" marek to nic mi się nie podoba, ja chyba jednak wolę prostolinijność. :ninja: A już na pewno nie podążam za modą, dla mnie ważne, żeby było dopasowane do ciała i jak najmniej "udziwnień" :D Zatem nikogo chyba już tutaj nie dziwi, że w większości przypadków jestem na nie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ktore najmniej?

dwójka chyba najgorsza z tego wszystkiego
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie nie wiem czemu, ale za każdym razem jak przeglądam jakieś stylizacje/kolekcje "powszechnie znanych" marek to nic mi się nie podoba, ja chyba jednak wolę prostolinijność. A już na pewno nie podążam za modą, dla mnie ważne, żeby było dopasowane do ciała i jak najmniej "udziwnień" :D Zatem nikogo chyba już tutaj nie dziwi, że w większości przypadków jestem na nie

jak dla mnie to kazdemu ma prawo podobac sie wszystko albo nic, nawet jakby ci sie nigdy nic nie podobalo to w niczym to nie szkodzi, rozni ludzie maja rozny styl :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: dwójka chyba najgorsza z tego wszystkiego

mi sie dwojka podoba :mrgreen:
Adidasowa
Adidasowa
  21 października 2011

mało mi się tutaj podoba, a dzwony... :ble:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 października 2011

Zestaw 3 od biedy może być..

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Szczurzyca
Szczurzyca
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. co sadzicie o kolekcji? 2. ktore propozycje podobaja wam sie najbardziej? 3. a ktore najmniej?

1. :ble:
2. nic mi do gustu nie przypadło.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. co sadzicie o kolekcji?

Widać pomysł, ale kto by to nosił :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.