Biuna
Biuna
  19 października 2011 (pierwszy post)

Potrzebuje kozaczków, plaskie, takie cichobiegi. Tylko problem w tym,ze mam strasznie GRUBA łydkę ! Obwód ok 44 cm. Nigdzie nie moge znalez butow na siebie . :( w deichmanie patrzylam i tez niestety musialam sie obejsc smakiem...
Znacie jakies sklepy z butami z szeroka cholewka ?

Buziaki .

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 października 2011

nie wiem jak w polszy, ale u mnie jest sklep dla ludzi ''wiekszych'' bodajze rozmiary zaczynaja sie od 40+ i buty tez maja ''wide fit'' oraz ''extra wide fit'' - nazywa sie evans.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje kozaczków, plaskie, takie cichobiegi. Tylko problem w tym,ze mam strasznie GRUBA łydkę ! Obwód ok 44 cm. Nigdzie nie moge znalez butow na siebie . :( w deichmanie patrzylam i tez niestety musialam sie obejsc smakiem... Znacie jakies sklepy z butami z szeroka cholewka ? Buziaki .

Moze jakies sznurowane?
Albo Ugg - sa elastyczne i sie je naciaga, mysle o takich, bo wejda na wszystko, nawet na jeansy. Rozciagaja sie jak trzeba i nie zsuwaja - byleby nie podrobki, ktore ci przeciekna, nie beda trzymaly ciepla i beda zjezdzaly z lydek.
http://www.buyuggsnowboots.com/images/Brown-Classic-Argyle-Knit-UGG-Boots.jpg
sa wygodne, cichobiegi, cieplutkie, nie przemakaja (uwierz, w Londynie ciagle pada zima) - i dla mnie to zimowy MUST HAVE.
Konto usunięte
Konto usunięte: ''wide fit'' oraz ''extra wide fit'' - nazywa sie evans.


w Londynie w kij jest tych sklepow z "wide fit", z reszta zwykle sklepy typu Next tez maja taka serie, a z tego co wiem, to Next w Polsce jest.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 października 2011

Tak sprawdzilam teraz, firma CAT robi szerokie w lydce zimowe buty - z tego co mi wiadomo, to porzadna, solidna firma i mozna na nia liczyc, jesli chodzi o trwale obuwie - generalnie to pierwsze widze buty dla kobiet, bo z tego co mi wiadomo ta firma specjalizuje sie w odziezy ochronnej (nie wiem jak to nazwac... :and: np. safety boots)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 października 2011

moze nie sa plaskie, ale takie tez mialam, bardzo wygodne i mega luzne

firma Joe Browns

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

feuliette
feuliette
  19 października 2011

a botki?

mmaryjka
mmaryjka
  19 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje kozaczków, plaskie, takie cichobiegi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Obwód ok 44 cm. Nigdzie nie moge znalez butow na siebie .

to naprawdę takie wielkie łydy? jakoś nie wydaje mi się.
też myślę, że najlepsze byłyby emu/ugg bądź buty z szeroką cholewką. takie są np w zarze, choć jak z zimowymi to nie wiem.
Biuna
Biuna
  19 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naprawdę takie wielkie łydy? jakoś nie wydaje mi się. też myślę, że najlepsze byłyby emu/ugg bądź buty z szeroką cholewką. takie są np w zarze, choć jak z zimowymi to nie wiem.


Wielkie mam łydy. Zawsze miałam . I w dodatki kłopot z butami :and: .

W tamtym roku kupilam sobie cos podobne do tych http://buty-dodatki.pl/product/image/85/5735-3.jpg , i byly szerokie,a teraz nigdzie nie moge takich znalezc..
pijana
pijana
  19 października 2011

Aż sobie sama z ciekawości zmierzyłam obwód łydki :ninja:

mmaryjka
mmaryjka
  19 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż sobie sama z ciekawości zmierzyłam obwód łydki

i jaki masz?
bo ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić ile to jest 44
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  19 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak w polszy, ale u mnie jest sklep dla ludzi ''wiekszych'' bodajze rozmiary zaczynaja sie od 40+ i buty tez maja ''wide fit'' oraz ''extra wide fit'' - nazywa sie evans.

bo przecietna Brytyjka jest tak z 2-3x grubsza niz przecietna Polka.
pijana
pijana
  19 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jaki masz?

36 centymetrów, plus minus 1 cm, bo puchną mi nogi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.