agoosiaaa
agoosiaaa
  17 października 2011 (pierwszy post)
Yo, yo :P

Alice by Temperley - jesien/zima 2011

Jesienno-zimowa kolekcja pochodzaca z oferty linii Alice by Temperley to zestaw naprawde robiacy wrazenie - a to dzieki przemyslanemu uzyciu wzorów, które pozornie nie maja ze soba nic wspólnego, ale mimo to tworza zaskakujaco spójna calosc.

Kreacje zawarte w tej kolekcji sa przewaznie czarno-biale, chociaz znalazlo sie miejsce na kilka innych akcentów kolorystycznych. W wiekszosci proste w kroju suknie zostaly urozmaicone interesujacymi wzorami - sa tu wzory zwierzece, etniczne, kwiatowe i futurystyczne - czyli prawdziwy miszmasz, dajacy jednak bardzo przyjemny dla oka efekt.

Zdjecia:
1. 2.
3. 4.
5. 6.
7. 8.
9. 10.
11. 12.
13. 14.
15. 16.
17. 18.
19. 20.
21. 22.
23. 24.
25. 26.
27. 28.
29. 30.

1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji?
2. co na tak?
3. co na nie?


Betty Barclay - kolekcja jesien/zima 2011

Jesien wedlug marki Betty Barclay to przede wszystkim szarosci i czern oraz klasyczne, kobiece fasony.

Marka proponuje spódnice midi i podkreslajace kobiece ksztalty spodnie zestawione z prostymi topami i wykonczonymi ciekawymi detalami marynarkami.

Calosc jest bardzo elegancka i uniwersalna - poszczególne elementy tej kolekcji swietnie sprawdza sie przy rozmaitych zestawieniach odpowiednich na rózne okazje.

Zdjecia:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

I klasycznie - wrazenia po kolekcji oraz rzeczy, ktore przypadly wam najbardziej oraz najmniej do gustu :)


Pozdrawiam, Aga :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Alice by Temperley - jesien/zima 2011

Większość ubrań raczej odpychające.

Konto usunięte
Konto usunięte: Betty Barclay - kolekcja jesien/zima 2011

Tylko nr 1 mi się podoba.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (44 zdjecia)

ilosc zdjec w twoich tematach mnie zniecheca

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  17 października 2011

Ani jedna, ani druga kolekcja mnie nie zachwyca. BTW, moja mama pracowała w Betty Barclay - nigdy nic tam dla siebie nie znalazłam.

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 października 2011
massacre
massacre: ilosc zdjec w twoich tematach mnie zniecheca

wrzucam kolekcje, niczego poza zdjeciami sie na razie nie spodziewaj :)

a co do kolekcji to mi sie osobiscie pierwsza calkiem podoba, pomijajac te zwierzece motywy (tzn panterke)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niczego poza zdjeciami sie na razie nie spodziewaj :)


nie spodziewam, dlatego sie wylogowuje :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Szczurzyca
Szczurzyca
  18 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. co na tak?

sukienka nr 25 :zakochany: ogółem spoko kolekcja.

ta druga kolekcja mi się nie widzi. Wszystko takie nijakie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.