tylkonaforum
tylkonaforum
  16 października 2011 (pierwszy post)

czesc.
taka sukienka : (tu wydaje się długa - w rzeczywistości przed kolano

+
takie buty :

Matmy październik i tu właśnie leży problem. Co na nogi? Czarne kryjące rajstopy? Pasują do takiej sukienki? Bo z kolei jakbym chciała założyć zwykłe jasne bez wzmocnień na palcach to znowu chyba do butów nie będzie pasować ,a innych nie mam :ninja:

luk7
luk7
  16 października 2011

Do czego to ?
Chyba nie na pazdziernikowy spacer

Zadziora
Zadziora
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Matmy październik i tu właśnie leży problem. Co na nogi? Czarne kryjące rajstopy? Pasują do takiej sukienki? Bo z kolei jakbym chciała założyć zwykłe jasne bez wzmocnień na palcach to znowu chyba do butów nie będzie pasować ,a innych nie mam

W czarnych rajstopach nie będzie się tak w oczy rzucać fakt, że nosisz jeszcze takie buty w październiku :D Ja zrezygnowałam z nich i kupiłam platformy zakryte, bo mam za miesiąc wesele :/ A gdzie się wybierasz?
tylkonaforum
tylkonaforum
  16 października 2011
Zadziora
Zadziora: A gdzie się wybierasz?

naaaa... imprezę :) chyba też zainwestuje w zakryte platformy .
Zadziora
Zadziora
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naaaa... imprezę :) chyba też zainwestuje w zakryte platformy .

Albo załóż je jak wejdziesz- ostatecznie ;)
Darunia511
Darunia511
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Matmy październik i tu właśnie leży problem. Co na nogi? Czarne kryjące rajstopy? Pasują do takiej sukienki? Bo z kolei jakbym chciała założyć zwykłe jasne bez wzmocnień na palcach to znowu chyba do butów nie będzie pasować ,a innych nie mam

Rajstopy do sandałów - wieś wita wieś tanczy, jak dla mnie.
Sandały w październiku - jw
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.