ErisGrim
ErisGrim
  15 października 2011 (pierwszy post)

Sorry... przypadkiem nacisnęłam enter ^^'
Chodzi mi o zabiegi kosmetyczne, które warto wykonać przed ważną imprezą typu- studniówka, wesele itp.

luk7
luk7
  15 października 2011

shopping z kilka setek i seks,zeby dobrze wypasc w noc studniowkowa

Paulinessa
Paulinessa
  15 października 2011

*Zaopatrzyć się w sukienkę, buty, torebkę, bieliznę, dodatki
*Podciąć końcówki włosów, jeśli tego wymagają i poprawić grzywkę jeśli ją masz. O ile farbujesz to poprawić kolor włosów
*Przemyśleć fryzurę i zapisać się wcześniej do wybranego fryzjera
*Zastanowić się nad makijażem, wypróbować go, kupić potrzebne kosmetyki, ewentualnie zapisać się na makijaż
*wyregulować brwi
"ewentualnie oczyścić twarz u kosmetyczki (ale jakiś czas przed)
*zadbać o paznokcie, zapuścić je. Albo też umówić się u kosmetyczki na ich zdobienie, czy tam tipsy jeśli ktoś czuje potrzebę
*No dzień, 2 przed: peeling ciała i twarzy, depilacja, nawilżanie, maska na twarz.
*Mam nadzieję, że nie walniesz kilkugodzinnej sesji na solarium

Baw się dobrze, pozdrawiam :D

psychicznatortura
psychicznatortura
  15 października 2011

Ja tam piłam ostro i o dziwo wypadłam niezle ....nie tylko z kółka podczas tańca :lol:

ErisGrim
ErisGrim
  16 października 2011

Chodzilo mi tylko o konkretne zabiegi :P ale i tak dzięki. Do studniówki zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz zaczęłam się pomalutku szykowac by wypaść jak najlepiej.

Zadziora
Zadziora
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzilo mi tylko o konkretne zabiegi :P

A masz coś z twarzą np?

Ja się tylko wyspałam, umyłam i umalowałam:D
Letal
Letal
  16 października 2011
luk7
luk7: i seks,zeby dobrze wypasc w noc studniowkowa

a co praktykowałeś :ziober2: ? nie wydaje mi się. to już lepiej chyba się wyspać
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o zabiegi kosmetyczne, które warto wykonać przed ważną imprezą typu- studniówka, wesele itp.

zależy jaki masz rodzaj cery :)
jesli normalną to mogą byc tylko kwasy AHA + maska algowa - kwasy ok tygodnia przed imprezą, maskę dzień przed
jeśli masz tłustą to czyszczenie twarzy (ok. 1 tydz. przed imprezą)
jeśli masz blizny potrądzikowe to jakiś mocniejszy zabieg - np. mikrodermabrazja (tydzień przed imprezą), peeling ziołowy (miesiąc przed imprezą)
jeśli masz suchą to powinnaś sie wybrać na zabiegi nawilżające

poza tym manicure, pedicure, depilacja, body wrapping, regulacja i ewentualnie henna brwi i rzęs, makijaż,
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Fieska
Fieska
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o zabiegi kosmetyczne, które warto wykonać przed ważną imprezą typu- studniówka, wesele itp.


Nie warto dbać o siebie cały czas, a nie tylko od święta? :woot:
SoDope
SoDope
  17 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: poza tym manicure, pedicure, depilacja, body wrapping, regulacja i ewentualnie henna brwi i rzęs, makijaż,

ja bym została tylko przy tych .. :D
boniwinter
boniwinter
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o zabiegi kosmetyczne, które warto wykonać przed ważną imprezą typu- studniówka, wesele itp.

pilling, maseczka, regulacja brwi, zadbac o paznokcie i dobrze odzywic wlosy.
ale to chyba standardy, ktore na codzien robi kazda zadbana kobieta.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.