oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  14 października 2011 (pierwszy post)

czy buty tego typu i za tą cene są ciepłe, nadaja sie na zime czy okres jesienny,

http://allegro.pl/atmosphere-kozaki-saszki-eskimoski-sniegowce-40-i1860821697.html

widze że są wykończone wew. futerkiem , miał może ktoś buty tego typu i jak sie sprawdziły, moja koleżanka ma i mówi że są wygodne i cieplutkie:)
prosze o rady , pozdrawiam:)

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  15 października 2011

nie kupuj tych butów sa już nie modne... i nie wygodne straszne po prostu takie łapcie przemakają co z takich butów

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 października 2011
Killuminati
Killuminati: nie kupuj tych butów sa już nie modne...


hyhyyhyhyhy
oryginalne Ugg sa modne od kilku sezonow i nadal sa, do tego sa wygodne, nie przemakaja i wg mnie nie ma lepszych butow na jesien-zime.

z kolei zgodze sie, jesli chodzi o podrobki jakiegokolwiek rodzaju - sa w kazdej z ww kwestii po prostu do dupy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  17 października 2011

O matko jak ja nie lubie takich butów !
pf. ani to ładne ani nic ;x

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

mmaryjka
mmaryjka
  17 października 2011

nie wiem jak te, ale oryginalne ugg lub emu stinger to NAJLEPSZE buty na zime. nie przemakaja, sa dosc wygodne i cieple. na teraz za cieple. koslawia się tylko podroby i jak ktos koslawo chodzi, a z tym trzeba isc do ortopedy.
nie ma cieplejszych butow na zime, bo 90% butow nie ma ocieplonej stopy, a reszta ma to futro biedne i zaraz się ubija wiec i tak nie dziala;)

mmaryjka
mmaryjka
  17 października 2011

minusem jedynie jest cena i sredni wyglad, ale jak zdarzy mi się czekac godzine na autobus przy -10 to zal mi dziewczyn ktore maja inne buty. no chyba, że sorele.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.