vampirediares
vampirediares
  12 października 2011 (pierwszy post)

Hej,

Kto zna :

1. Perfum o ładnym mydlanym zapachu
2. Dobry szampon do włosów przetłuszczających się
3. Coś symulującego wzrost włosów

+ co zrobić gdy stopa wyskakuje ze szpilek w rajstopach/ pończochach, a na gołej stopie nie?

Za tydzień idę na wesele i jestem zmieszana trochę..

Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam

Paulinessa
Paulinessa
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Dobry szampon do włosów przetłuszczających się 3. Coś symulującego wzrost włosów

http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ/300
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Perfum o ładnym mydlanym zapachu


Jakis adidias zielony, Marta mi go proponowala, jeszcze nie kupilam - ale wiem ze laski tu beda wiedziec :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Dobry szampon do włosów przetłuszczających się

nie wiem

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Coś symulującego wzrost włosów


a to bedzie Prinz wiedzial - z reszta najlepiej jak z tymi dwoma ostatnimi pytaniami sierujesz sie do wlosowych expertow w temacie wyzej o wlosach, wlosach i wlosach :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Coś symulującego wzrost włosów

maska z awokado, albo mlekiem kokosowym.
pijana
pijana
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Perfum

Perfumy
Konto usunięte
Konto usunięte: + co zrobić gdy stopa wyskakuje ze szpilek w rajstopach/ pończochach, a na gołej stopie nie?

Wkładki/zapiętki żelowe
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: vampirediares: + co zrobić gdy stopa wyskakuje ze szpilek w rajstopach/ pończochach, a na gołej stopie nie? Wkładki/zapiętki żelowe

miałam kiedyś zapiętki żelowe, ale nie chciały się trzymać buta, myśle, że takie skórzane byłyby lepsze, bo mają dość mocny klej
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  12 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: miałam kiedyś zapiętki żelowe, ale nie chciały się trzymać buta, myśle, że takie skórzane byłyby lepsze, bo mają dość mocny klej

Ja akurat nie miałam problemu, dobrze mi się trzymały, ale skórzane w sumie też mogą być :-)
Darunia511
Darunia511
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Perfum o ładnym mydlanym zapachu 2. Dobry szampon do włosów przetłuszczających się 3. Coś symulującego wzrost włosów

1.Intimissimi
3.Inneov
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.