agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :P

Max Mara - kolekcja wieczorowa jesien/zima 2011

Suknie Wieczorowe / Max Mara

Prezentowalismy juz kolekcje Resort 2012 pochodzaca z oferty domu mody Max Mara. Dzis zamieszczamy natomiast zdjecia kreacji wieczorowych na sezon jesien/zima 2011.

Wieczorowa kolekcja Max Mara to sama elegancja, uwypuklona jeszcze przez proste, czarno-biale zdjecia. Brak koloru na fotografiach sprawia, ze uwaga skupia sie na krojach i detalach poszczególnych projektów.

Zdjecia:
1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


1. Podoba wam sie kolekcja?
2. Ktore z powyzszych kreacji z checia zobaczylibyscie na sobie?


Jesien w wielkim miescie wedlug China Glaze

Prezentujemy dzis kolejna jesienna kolekcje lakierów do paznokci - tym razem z oferty uwielbianej przez kobiety, marki China Glaze.

Kolekcja Metro inspirowana jest jesienia w wielkim miescie. Kolorystyka lakierów odzwierciedla najczesciej powtarzajace sie w tym sezonie trendy w modzie i jednoczesnie swietnie je uzupelnia.

Metro dzieli sie na dwie minikolekcje - Uptown i Downtown. Produkty mozna bedzie nabyc zarówno w zestawach jak i pojedynczo.




Downtown:
- Skyscraper
- Concrete Catwalk
- Westside Warrior
- Trendsetter
- Loft-y Ambitions
- Midtown Magic


- CG in the City
- Urban Night
- Traffic Jam
- City Siren
- Street Chic
- Brownstone

3. Co myslicie o powyzszych lakierach? Macie ochote jakies kupic (ja sie przyznam, ze mam chec na wszystkie :zakochany:)
4. Macie jakies lakiery z tej marki?


Pozdrawiam, Aga :)

(artykuly z zeberka.pl)
mmaryjka
mmaryjka
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba wam sie kolekcja?

podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Ktore z powyzszych kreacji z checia zobaczylibyscie na sobie?

2, 3, 7 i może 8. w 5 fajna góra, choć z dołem zajebiście się komponuje.
miałam tylko kurtkę max mary i jakieś sweterki, ale fajna jakość.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Co myslicie o powyzszych lakierach?

ładne.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Macie jakies lakiery z tej marki?

mam kilka. mają około 3 lat i żaden nie zmienił swojej konsystencji:zakochany:
Patrishia
Patrishia
  11 października 2011

Mam w Plazie Max Marę i uwielbiam sobie oglądać czasami, szkoda tylko, że niektóre rzeczy są tam w cenie mojego stypendium :ziober2:
Ładne to.

marta0859
marta0859
  11 października 2011

kolejna kolekcja, w której nic mi się nie podoba... nic bym nie założyła, nie mój gust, nie mój styl

a co do lakierów - kolory takie se, nic specjalnego, poza tym nie cierpię malować paznokci :ninja:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba wam sie kolekcja? 2. Ktore z powyzszych kreacji z checia zobaczylibyscie na sobie?

1. Średnia.
2. Żadnej bym nie chciała.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Co myslicie o powyzszych lakierach? Macie ochote jakies kupic (ja sie przyznam, ze mam chec na wszystkie ) 4. Macie jakies lakiery z tej marki?

3. Lakierów nigdy za wiele :mrgreen: Kolorek Uptown City Siren :zakochany: Czwarty z ostatniego zdjęcia :zakochany:
4. Nie mam .

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Hana25
Hana25
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba wam sie kolekcja? 2. Ktore z powyzszych kreacji z checia zobaczylibyscie na sobie?

góra 5 rewelacja, ale również bluzka 3,6

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Co myslicie o powyzszych lakierach? Macie ochote jakies kupic (ja sie przyznam, ze mam chec na wszystkie ) 4. Macie jakies lakiery z tej marki?

jestem zadowolona z lakierów swoich ulubionych marek, także nie kupię, ale kolory całkiem ciekawe
luk7
luk7
  11 października 2011

Max Mara, to właśnie te perfumy uwiodły mnie po raz pierwszy u kobiety.
Następnie pierwszym ubiorem który wywołał u mnie pożądanie było max mara.

Świetne głębie perfum i idealne kroje to właśnie max mara.
Powinno być zakazane.

feuliette
feuliette
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Macie jakies lakiery z tej marki?

niestety nie stać mnie :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam kilka. mają około 3 lat i żaden nie zmienił swojej konsystencji

wlasnie widzialam duzo filmikow na youtube jak maluja paznokcie i mnostwo osob uzywa tej firmy :)
teraz juz wiem na jakie lakiery musze polowac :mrgreen:

luk7
luk7: Powinno być zakazane.

jak media markt (czy jakos tak)

naaats
naaats: 3. Lakierów nigdy za wiele Kolorek Uptown City Siren Czwarty z ostatniego zdjęcia

mi w ogole cala seria sie podoba oprocz tego szarego (drugiego w pierwszym zdjeciu :D)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi w ogole cala seria sie podoba oprocz tego szarego (drugiego w pierwszym zdjeciu :D)

A mi oprócz tych brokatowych :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  11 października 2011

Kolekcja piękna. A lakierów CG nie miałam, kolory jak kolory...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.