Biuna
Biuna
  10 października 2011 (pierwszy post)

1.Poszukuje IDEALNEGO korektora , które zakryje czerwone syfki i zadrapania na twarzy.

2. Szukam pudru, sypkiego badz w kamieniu, który utrwali makijaz, i zmatowi swiecaca sie moja buzke.

3. Jak najprosciel rozswietlic swoja buzie ?

Pozdrawiam.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Poszukuje IDEALNEGO korektora , które zakryje czerwone syfki i zadrapania na twarzy.

Z Vipery.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z bodyshopu: Brush on radiance: http://www.thebodyshop.co.uk/images/product/large/63691m_l.jpg http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/catalog/product.aspx?ParentCatCode=C_Makeup&CatCode=C_Makeup_Bronzing&prdcode=63691m a z drozszych to meteoryty guerlaina.

ehhh... jam ci jest w polend a nie w ju kej, więć raczej sobie go kupić nie mogę :)
znasz może coś dostępnego na polskim rynku i w rozsądnej cenie?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  12 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: znasz może coś dostępnego na polskim rynku i w rozsądnej cenie?

on jest dostępny w polsce.
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ehhh... jam ci jest w polend a nie w ju kej, więć raczej sobie go kupić nie mogę :) znasz może coś dostępnego na polskim rynku i w rozsądnej cenie?

obydwa raczej sa dostepne, ale jak zaden z nich to pamietam ze kiedys tu takie kuleczki rozswietlajace z avonu ktos polecal, ale nie mialam z nimi nigdy stycznosci :nie:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: on jest dostępny w polsce.

taaaaaaa... ale nie w mojej okolicy :(

Konto usunięte
Konto usunięte: obydwa raczej sa dostepne, ale jak zaden z nich to pamietam ze kiedys tu takie kuleczki rozswietlajace z avonu ktos polecal, ale nie mialam z nimi nigdy stycznosci

moja siostra je miała, ale to bylo z 10 lat temu :)
przejde się do inglota i zobacze co tam mają :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.