agoosiaaa
agoosiaaa
  10 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

United Colors of Benetton - jesien/zima 2011

Jesli lubicie klasyke i prostote w modzie, to z pewnoscia przypadnie Wam do gustu jesienno-zimowa kolekcja marki United Colors of Benetton.

W obszernym katalogu znajdziemy liczne modele inspirowane stylistyka lat szescdziesiatych oraz subtelne nawiazania do tendencji panujacych w latach dziewiecdziesiatych. Kolory sa bardzo wyraziste i zdecydowanie stanowia mila odskocznie od wszechobecnych jesienia szarosci i brazów - na pierwszy plan wysuwaja sie tutaj czerwien, królewski blekit oraz musztardowa zólc.

(artykul z zebereka.pl)

Zdjecia:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.

1. Co sadzicie o powyzszych ciuchach?
2. co na tak?
3. co na nie?


Miss Universe wedlug OPI

OPI prezentuje kolejna tematyczna minikolekcje lakierów do paznokci. Tym razem marka stworzyla zestaw lakierów inspirowanych konkurencja Miss Universe. Kolekcja o tej samej nazwie objeta jest patronatem przewodniczacej organizacji Miss Universe - Pauli Shugart.

W sklad kolekcji wchodza cztery odcienie, które zobaczyc mozecie ponizej. Uroczysta premiera miala miejsce 14 czerwca w Las Vegas, ale do sprzedazy lakiery trafily dopiero 12 wrzesnia.




Dostepne odcienie, kolejno:
- Swimsuit... Nailed It!
- Crown Me Already!
- It's MY Year!
- Congeniality Is My Middle Name

4. Macie zamiar kupic ktorys odcien z kolekcji?
5. Lubicie ta firme?


Pozdrawiam, Aga :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2011

Kocham benettona :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  10 października 2011

Hmm nie lubię tego stylu :zonk:

mmaryjka
mmaryjka
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o powyzszych ciuchach?

przeciętne. niektóre swetry i płaszcze są fajne.
uwielbiam ciuchy benettona bo za taką cenę są niewiarygodnie trwałe i dobre jakościowo - szczególnie swetry.
u mnie z benettonem jest podobnie jak z jackopttem. zupełnie co innego w sklepie, a co innego na zdjęciach. byłam dokładnie wczoraj w benettonie i podobało mi się kilka swetrów, bluzek i dwie sukienki.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Lubicie ta firme?

lubię, jedne z lepszych lakierów. drugi i ostatni mi się podoba.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciętne. niektóre swetry i płaszcze są fajne.

wlasnie tez tak mysle, gdy patrze na zdjecia

Konto usunięte
Konto usunięte: uwielbiam ciuchy benettona bo za taką cenę są niewiarygodnie trwałe i dobre jakościowo - szczególnie swetry. u mnie z benettonem jest podobnie jak z jackopttem. zupełnie co innego w sklepie, a co innego na zdjęciach. byłam dokładnie wczoraj w benettonie i podobało mi się kilka swetrów, bluzek i dwie sukienki.

szczerze mowiac, to nigdy nawet w tym sklepie nie bylam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: lubię, jedne z lepszych lakierów. drugi i ostatni mi się podoba.

ja wlasnie sie zbieram, zeby cos kupic, z tej serii wlasnie najbardziej podoba mi sie ostatni i trzeci :tak:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: United Colors of Benetton - jesien/zima 2011

Płaszczyk z 4 zdjęcia, aaaach :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Miss Universe wedlug OPI

Nie miałam nic z tej firmy. Nie mam zamiaru kupić.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  11 października 2011

Benetton zbyt prosty jak dla mnie. A OPI nie miałam, może kiedyś...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.