naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  7 października 2011 (pierwszy post)
Jak ubrać się zarazem modnie i ciepło, kiedy w pomieszczeniu, w którym pracujemy/uczymy się, jest na przykład 17C (czyli totalny mróz) ? A 3 warstwy bluzek, to minimum ? :mrgreen:


Nie raz w kurtce musiałam siedzieć, bo było nawet zimniej, a przynajmniej tak się zdawało :ninja:


:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

EwigerFeind
EwigerFeind
  7 października 2011
naaats
naaats: Jak ubrać się zarazem modnie i ciepło, kiedy w pomieszczeniu, w którym pracujemy/uczymy się, jest na przykład 17C (czyli totalny mróz) ? A 3 warstwy bluzek, to minimum ?

jak dla mnie - top i dżinsy. I wystarcza, a nawet za dużo :lol:
luk7
luk7
  7 października 2011
massacre
massacre: sie smiej, jak dla mnie to mega seksowny zestaw :D

Dla mnie też :w00t:
Fieska
Fieska
  7 października 2011
naaats
naaats: Jak ubrać się zarazem modnie i ciepło, kiedy w pomieszczeniu, w którym pracujemy/uczymy się, jest na przykład 17C (czyli totalny mróz) ? A 3 warstwy bluzek, to minimum ?


Ciepłą podkoszulkę z rękawem 3/4 lub długimi rękawami. Na to może być jakaś rozpinana koszula.
Lub jakaś bluzka i na to np. sweterek lub kamizelka i jakiś lekki szalik, który możesz zdjąć w razie jak będzie za ciepło.
asiulcia1
asiulcia1
  9 października 2011
naaats
naaats: Jakie jeszcze propozycje macie, żeby nie chodzić codziennie w sweterku ? : )

golf/ciepla bluza/


Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.