iFeelSoLost
iFeelSoLost
  7 października 2011 (pierwszy post)

Witam. :-) :*

Mój mężuś ma bardzo suchą skórę - co za tym idzie - tendencję do zmarszczek i szybszego starzenia się skóry.

Szukam dla niego kremu pod oczy przeciwzmarszczkowego, po 30 roku życia.
I kremu do twarzy, j.w


Mile widziane:
Vichy, La roche posay, Nuxe, Estee Lauder, Avene, Clinique itp.

a także:
Soraya, Olay, Loreal, Tołpa, Dermika itp.

Próbowałam znaleźć na własną rękę ale tyle tego jest :woot:

Pozdrawiam.

luk7
luk7
  7 października 2011

Moją ukochaną marką jest Clinique.
Staram się wybierać kosmetyki właśnie z tej marki.

Polecam ten:

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  7 października 2011
luk7
luk7: Polecam ten:

wygląda nieźle, dzięki :-)
marta0859
marta0859
  7 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo suchą skórę - co za tym idzie - tendencję do zmarszczek i szybszego starzenia się skóry.

jak pod oczy to nie lepsza maść z retinolem? coś koło 3 zł w aptece
bo do twarzy to akurat za tłuste, ale pod oczy się nadaje.
SoDope
SoDope
  7 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój mężuś ma bardzo suchą skórę - co za tym idzie - tendencję do zmarszczek i szybszego starzenia się skóry.

jak to 'zayebiscie' brzmi Mój Mężulek :PPPPPP

- jest nowa linia Ziaja Men - ale nie wiem czy jest to godne uwagi.

L'Oreal ma męską linią tez coś znajdziesz
pokahontazz
pokahontazz
  7 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam dla niego kremu pod oczy przeciwzmarszczkowego, po 30 roku życia.

Dermedic Menqlusiv :tak:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  8 października 2011

Dzięki, Dzisiaj pojade do SCC i coś wybiorę, ciekawe czy ten dermedic dostane tam? Bo clinique to na pewno w sephorze.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak pod oczy to nie lepsza maść z retinolem? coś koło 3 zł w aptece bo do twarzy to akurat za tłuste, ale pod oczy się nadaje.

http://www.papilot.pl/twarz-i-cialo/2160/Uwaga-na-kosmetyki-z-retinolem.html
to może działać :wtf: a jak jest tłuste to tym lepiej, dla mojego Piotrka nie ma, że coś jest za tłuste - ma tak suchą skórę.
SoDope
SoDope
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to może działać

ale nie masz sie czym stresować bo te co mają wysokie stężenie są na recepte ..
a lekarze i tak ich nie chcą przepisywać ..

a te co są za 10 zł to ja watpie żeby takie były 'akcje'
marta0859
marta0859
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.papilot.pl/twarz-i-cialo/2160/Uwaga-na-kosmetyki-z-retinolem.html

Bez obaw :ziober2: Te maści ochronne z witaminą A z apteki to nie czysty retinol, ja używam na ręce, pod oczy też - czasem, jak mi się przypomni, bo zazwyczaj używam zwykłego kemu Nivea, więc trudno mi mówić o efektach zwłaszcza na mojej tłustej skórze, ale na ręce działa idealnie, lepiej, niż niejeden krem :)
co do składu - na mojej maści jest napisane, że substancja czynna to 800j.m./g, reszta to aromat cytrynowy, woda, wazelina i Palsgaard :wtf: 0291, cokolwiek to jest :woot:
SoDope
SoDope
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cokolwiek to jest

po prostu witamina A ma tyle .. wariantów pochodzenia jak owoce które możesz dostać w 'sklepie'.

ta którą Ty masz ma główne zadanie nawilżające
a ta witamina A z rodziny retinoidów - w skrócie namnażają prace komórek i mogą być liczne 'efekty' uboczne. Przez to większość tych preparatów jest na recepte. A bez recepty jest ich bardzo mało ale i stężenie jest 'o wiele niższe'.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.