RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 października 2011 (pierwszy post)


TOP MODEL - ZOSTAŃ MODELKĄ

Zastanawiałem się gdzie dać ten temat i zdecydowałem że tu
( pierwsza edycja była na Kulturze)

Zaczął się drugi sezon polskiej wersji Top Model
Skład Jury nie uległ zmianie - pomijając wizualną metamorfozę Korwin- Pietrowskiej
z programem pożegnała się Magda Mielcarz :and: w jej miejsce pojawiła się Weronika Lewicka - uczestniczka pierwszej edycji jednak.... podziękowano jej :lol:


Pytania Ogólnikowe


- Czy druga edycja zapowiada się lepiej ?
- Czy ponownie na pierwszym planie będą jedynie cycki uczestniczek i ich łzawe historię ?
- Czy macie już jakaś swoją faworytkę ?
- Którą pannę już na starcie byście usunęli ?
- Czy i tym razem widzowie wybiorą płaczliwą szpetną nieznającą języków obcych modelkę o której słuch zaginie tydzień po programie ?


Temat do ogólnej dyskusji na temat programu i uczestniczek Top model

Zapraszam do Dyskusji
...Ignorance is bliss...
Zadziora
Zadziora
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiła w Glamour, że jest na diecie. Jak dla mnie jest wyjątkowo szpetna, ale projektanci lubią taki typ urody.

Ładnie wychodzi na zdjęciach, ale podzielam Twoje zdanie. Gorszą figurę ma jednak płaczka Anka ;| Jak dla mnie jest okropna.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 października 2011

Oliwia i Olga dziś mega :w00t:
Ania - "tak się jaram że jestem piękna" :lol:

...Ignorance is bliss...
Gothiclady
Gothiclady
  20 października 2011

ta co miała nagą sesję z telefonem - mega wypaśny cyc i bardzo mi się fota podobała :D

a ta co odpadła niech spitala. głupie babsko.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 października 2011

Konto usunięte
Konto usunięte: Pisaliśmy już o tym, że w internecie pojawił się filmik z pokazu mody w Paryżu, na którym widać Annę Bałon, czyli jedną z uczestniczek programu "Top Model". Na kolejnym filmie z paryskiego pokazu Valeriana Hughesa widać także: Michalinę Manios, Olgę Kaczyńską oraz ponownie Annę Bałon. Jeśli dziewczyny brały udział w Paryskim Tygodniu Mody to pewnym jest, że dostały się do ścisłego finału.


Oby kuva nie !!!
A jak już Olga wygraj to :and:

Gothiclady
Gothiclady: ta co miała nagą sesję z telefonem - mega wypaśny cyc i bardzo mi się fota podobała :D

Olivia

============

Z Programu odpadła urodziwa Magda Roman
Która nie interesuję się modą , nie wie dlaczego jest w programie i nie pokazała cycków



SESJA NAGOŚĆ

Olga Kaczyńska :w00t:



Anna Bałoń



Vera Suprunenko



Victoria Driuk



Natalia Piaskowska



Dorota Trojanowska



Michalina Manios



Joanna Kudzbalska



Czyja fotka najlepsza ?
Czyja najgorsza ?

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 października 2011
zapomniałem :zonk:

Honorata Wojtkowska



Olivia Downar-Dukowicz



...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 października 2011

Płaczliwej i cnotliwej Ani bym w pysk strzeliła, tak o, żeby się otrząsnęła i przestała być w irytujący sposób infantylna, jesu co za dziewucha :nie:.

RexMundi
RexMundi: Olivia Downar-Dukowicz

Fajna, bo z Poznania :ziober2:.

RexMundi
RexMundi: Victoria Driuk

Fajna, bo ma tatuaż i mięsem lubi rzucić:ziober2:.

RexMundi
RexMundi: Olga Kaczyńska

Fajna, bo ma tak słodką buzię, że bym ją zjadła, i jestem pewna, że by mnie nie zemdliło :ziober2:.
:ziober2:
boniwinter
boniwinter
  20 października 2011
RexMundi
RexMundi: TOP MODEL - ZOSTAŃ MODELKĄ

ogladalam amerykanska wersje i nie uwazam, ze rozebranie sie przed obiektywem jest tragedia dla "przyszlej" TOP MODEL.
Mysle, ze przed to nasze "koscielne" panstwo zwane Polska....jak zwykle przesaszamy ze wszystkim.
To co w Europie i na swiecie jest normalne u nas jest spoleczna tragedia.

RexMundi
RexMundi: z programem pożegnała się Magda Mielcarz

i dobrze bo jest wyjatkowo niesympatyczna osoba, ktora miala z reszta okazje poznac...jest piekna w realu tak jak na zdjeciach, ale totalnie aspoleczna...tak zwana GWIAZDA!

RexMundi
RexMundi: Weronika Lewicka - uczestniczka pierwszej edycji

nie mam pojecia dlaczego wygrala

RexMundi
RexMundi: na pierwszym planie będą jedynie cycki uczestniczek

top modelka musi byc naturalna tak zeby wizarzysci, stylisci i projektanci mogli z niej zrobic cos "nienaturalnego" tak na pokaz....o to chodzi w pracy modelki.
Nie dziwie sie, ze sprawdzaja autentycznosc.
Dlaczego ktos robi z tego tragedie?

RexMundi
RexMundi: i ich łzawe historię ?

łzawa historie ma kazdy...nawet Ty
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łzawa historie ma kazdy...nawet Ty

nie lecę z nimi do TV

Konto usunięte
Konto usunięte: ogladalam amerykanska wersje i nie uwazam, ze rozebranie sie przed obiektywem jest tragedia dla "przyszlej" TOP MODEL. Mysle, ze przed to nasze "koscielne" panstwo zwane Polska....jak zwykle przesaszamy ze wszystkim. To co w Europie i na swiecie jest normalne u nas jest społeczna tragedia.

to jak oglądałaś amerykańskie edycję to powinnaś zauważyć że tam nie ma cycków w każdym odcinku , a pierwsza edycja polskiego Top Model niemal tylko na tym bazowała - na nagości
naga sesja może być jedna , dwie ale nie prawie przez cały program
typowa zagrywka pod widza który nabiję ranking stacji tym że sobie poogląda cycuszki

Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: Weronika Lewicka - uczestniczka pierwszej edycji nie mam pojecia dlaczego wygrala

nie wygrała
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 października 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Płaczliwej i cnotliwej Ani bym w pysk strzeliła, tak o, żeby się otrząsnęła i przestała być w irytujący sposób infantylna, jesu co za dziewucha .

Ona jest jakaś inna
a najlepsze są te ujęcia na nią jak czegoś nie wygra lub ktoś jest od niej lepszy
( zawsze się wtedy gapi tak z pod byka i aż razi spojrzeniem w stylu ... " s*ko ie po to płaczę byś mnie pokonała" :lol: )

MaqdaIena
MaqdaIena: Fajna, bo z Poznania .

to chyba jedyna fajna :ziober2:
...Ignorance is bliss...
Gothiclady
Gothiclady
  21 października 2011
RexMundi
RexMundi: Olivia Downar-Dukowicz


no, ta ma dobre zdjęcie po lewej. poza tym ona mi się nie podoba, ma dziwna szyję :O

RexMundi
RexMundi: Z Programu odpadła urodziwa Magda Roman Która nie interesuję się modą , nie wie dlaczego jest w programie i nie pokazała cycków


AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pijana
pijana
  21 października 2011

Fajny cycek !
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 października 2011

Olga w nagiej sesji wyszła niesamowicie seksownie. Niedosc że ciało idealna to twarz jeszcze bardziej :) zrobi dziewczyna karierę.

Wiktoria może jakoś specjalnie się nie popisała, ale jej zdjęcie należy do ładnych i nadal jest moją faworytką.

A co do płaczliwej Ani, podzielam zdanie wszystkich-w łeb aby lac.

Dorotka mi się podoba jako kobieta, ale nie jako modelka. Konkurs piękności tak, ale nie modeling, jak na mamę jest piękna :zakochany:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
boniwinter
boniwinter
  21 października 2011
RexMundi
RexMundi: nie lecę z nimi do TV

bo nie uczestniczysz w zadnym programie.
To sa mlode dziewczyny, nie sa obyte z kamera, nie wiedza co wypada powiedziec, a co nie.
Po prostu sa szczere.
Fakt czasami przesadzaja z tymi wyznaniami to mlodosc nie oznacza brak mozgu i umiejetnosci myslenia.

RexMundi
RexMundi: nabiję ranking stacji tym że sobie poogląda cycuszki

i zeby jeszcze te cycuszki byly to byloby super:)

RexMundi
RexMundi: to jak oglądałaś amerykańskie edycję to powinnaś zauważyć że tam nie ma cycków w każdym odcinku

tak to prawda, zgadzam sie, ale w amerykanskiej wersji byly duzo gorsze rozbierane sesje. Na plazy gdzie bylo bardzo zimno albo z dziwaczymi, morskimi zwierzatkami.
Skalamalabym Cie gdybym powiedziala, ze w kazdym sezonie bylo kilkanascie takich sesji....bo nie pamietam po prostu.

RexMundi
RexMundi: nie wygrała

aha moja wtopa bo myslalam, ze skoro zaistniala w 2 sezonie to byla wygrana w pierwszym.
Sorry mam dopiero od pol roku polska TV.
Zadziora
Zadziora
  22 października 2011
RexMundi
RexMundi: Oby kuva nie !!! A jak już Olga wygraj to

Skoro były na pokazie;>
Co to kuźwa za moda y brać jakieś płaczki do programu :crylol:

RexMundi
RexMundi: Z Programu odpadła urodziwa Magda Roman Która nie interesuję się modą , nie wie dlaczego jest w programie i nie pokazała cycków

Dziwna jest ta dziewucha :ninja:

RexMundi
RexMundi: Joanna Kudzbalska

Ona mnie się podobała i jako jedyna ma cycka :ninja:

Poza tym nie oglądałam odcinka, dziś zobaczę ;)

Sylvinka
Sylvinka: Dorotka mi się podoba jako kobieta, ale nie jako modelka. Konkurs piękności tak, ale nie modeling, jak na mamę jest piękna

Podzielam Twoje zdanie! :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.