RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 października 2011 (pierwszy post)


TOP MODEL - ZOSTAŃ MODELKĄ

Zastanawiałem się gdzie dać ten temat i zdecydowałem że tu
( pierwsza edycja była na Kulturze)

Zaczął się drugi sezon polskiej wersji Top Model
Skład Jury nie uległ zmianie - pomijając wizualną metamorfozę Korwin- Pietrowskiej
z programem pożegnała się Magda Mielcarz :and: w jej miejsce pojawiła się Weronika Lewicka - uczestniczka pierwszej edycji jednak.... podziękowano jej :lol:


Pytania Ogólnikowe


- Czy druga edycja zapowiada się lepiej ?
- Czy ponownie na pierwszym planie będą jedynie cycki uczestniczek i ich łzawe historię ?
- Czy macie już jakaś swoją faworytkę ?
- Którą pannę już na starcie byście usunęli ?
- Czy i tym razem widzowie wybiorą płaczliwą szpetną nieznającą języków obcych modelkę o której słuch zaginie tydzień po programie ?


Temat do ogólnej dyskusji na temat programu i uczestniczek Top model

Zapraszam do Dyskusji
...Ignorance is bliss...
SoDope
SoDope
  6 października 2011
RexMundi
RexMundi: a według was kto wygrał a kto powinien odpaść ?

wieśniara Gabriela .. ;)
SoDope
SoDope
  6 października 2011
RexMundi
RexMundi: jest modelką od 4 lat

no bardzo udaje ..
Konto usunięte
Konto usunięte: Olga was discovered by SPP Models in Poland and is placed with M&P; in London, IMG in Milano, Traffic in Barcelona and Louisa in Germany. Olga has been already for working in Milano, London, Tokyo and Barcelona
mmaryjka
mmaryjka
  6 października 2011
RexMundi
RexMundi: jako pierwsza odpadła Karolina Henning

odpadła BO jej 'agent' podał do wiadomości, że się dostała jeszcze przed emisją odcinka. miała do wyboru odpadnięcie lub karę 150tyś.

nie oglądam z zapartym tchem, ale oglądałam w środę z moim partnerem. historia dziewicy i 19letniej dziewczyny, że 'od roku nie miała chłopaka' była naprawdę wzruszająca.
w pierwszej edycji od razu po emisji pierwszego odcinka było wiadomo, że wygra papierska. (koleżanka koleżanki brała udział, więc info z pierwszej ręki). czyli sprzedane.
luk7
luk7
  6 października 2011
RexMundi
RexMundi: - Czy druga edycja zapowiada się lepiej ? - Czy ponownie na pierwszym planie będą jedynie cycki uczestniczek i ich łzawe historię ? - Czy macie już jakaś swoją faworytkę ? - Którą pannę już na starcie byście usunęli ? - Czy i tym razem widzowie wybiorą płaczliwą szpetną nieznającą języków obcych modelkę o której słuch zaginie tydzień po programie

Debilizm jakich mało.
Pewnie tak jak to bywa u nieudaczniczek życiowych.
Nie mam faworytki,są strasznie puste.
all.
Nie interesuje mnie to.Szkoda mi czasu na takie kiepskie pokazówki.
Transcendencja
Transcendencja
  7 października 2011

Zawsze sie zastanawiałem kto ogląda tego typu PIERDOŁY . Mam Talent , w/w bzdety mui borze , o mui borze ..... :(

Gothiclady
Gothiclady
  7 października 2011

lol, myslałam że weszłam na forum o fotce i zastanawiałam się to ten temab tam robi :D

RexMundi
RexMundi: zy druga edycja zapowiada się lepiej ? - Czy ponownie na pierwszym planie będą jedynie cycki uczestniczek i ich łzawe historię ? - Czy macie już jakaś swoją faworytkę ? - Którą pannę już na starcie byście usunęli ? - Czy i tym razem widzowie wybiorą płaczliwą szpetną nieznającą języków obcych modelkę o której słuch zaginie tydzień po programie ?


- nie mam pojęcia, choć kandydatki szału pał nie robią
- to się okaże
- ładna jest ta co siedzi na dole po prawej (w ciemnych krótkich włosach i czarnych butach) und Michalina
- własnie tą na koniu. masakra jakaś.
- pewnie tak
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze sie zastanawiałem kto ogląda tego typu PIERDOŁY . Mam Talent , w/w bzdety mui borze , o mui borze ..... :(

to teraz juz wiesz - RexMundi :rotfl:

Gothiclady
Gothiclady: myslałam że weszłam na forum o fotce

a jak tam samopoczucie moja droga?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  7 października 2011

moje faworytki:





massacre
massacre: a jak tam samopoczucie moja droga? http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcThlwsCdXdKyTCOy1PNYBMtWfkuK7Yw8n0ly43fZst0tc9aM_SM3l-M7g


w sumie juz lepiej, ale dzisiaj pogrzeb a mnie na nim nie ma bom chora...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 października 2011
Gothiclady
Gothiclady: w sumie juz lepiej, ale dzisiaj pogrzeb a mnie na nim nie ma bom chora...


:C moja babcia zmarla 23 sierpnia, nikt mi nic nie powiedzial, dopiero tata zadzwonil po pogrzebie. z reszta i tak bym nie mogla sie pojawic, bo mlodego paszport do odebrania dopiero za tydzien (czeka sie 6 tygodni)...

A na co chora? grypa?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  7 października 2011
massacre
massacre: :C moja babcia zmarla 23 sierpnia, nikt mi nic nie powiedzial, dopiero tata zadzwonil po pogrzebie. z reszta i tak bym nie mogla sie pojawic, bo mlodego paszport do odebrania dopiero za tydzien (czeka sie 6 tygodni)...


;[

massacre
massacre: A na co chora? grypa?


nie wiem, gardło mnie napieprza i z nochala leci
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 października 2011
Gothiclady
Gothiclady: nie wiem, gardło mnie napieprza i z nochala leci


czyli standard :D

Gothiclady
Gothiclady: ;[


to sa minusy kuzwa mieszkania za granica, moja pierwsza babcia zmarla w 2006 jak tez bylam w Londynie i oczywiscie nie dostalam urlopu zeby jechac :zonk: nie zaplanujesz... nie chcesz tego planowac :/
jakis dupny rok, albo mi sie wydaje, bo nie jestesmy jedyne ktore stracily babcie/ dziadka w tym roku...
ja sie ciesze, bo przynajmniej zdazyla poznac swojego jedynego prawnuka. w zeszlym roku bylismy u niej na swieta pierwszy i ostatni raz z mlodym :C

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  7 października 2011

Owszem, ten rok jest megadupny. Chcę 2010 znowu :and:

Nie oglądam, więc nic nie wiem, jak bd miała neta, to pyknę obie edycje.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wieśniara Gabriela .. ;)

ale odpada czy wygrywa ?

Konto usunięte
Konto usunięte: odpadła BO jej 'agent' podał do wiadomości, że się dostała jeszcze przed emisją odcinka. miała do wyboru odpadnięcie lub karę 150tyś.

a takie szopki
to pewnie w drugim odcinku odpadnie ta płaczliwa i szpetna

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam Talent

już nie oglądam jakoś bez Kuby to już nie to co kiedyś

fajne jest nawet to The Voice of Poland

Gothiclady
Gothiclady: - nie mam pojęcia, choć kandydatki szału pał nie robią

ale w porównaniu do tych z pierwszej edycji chyba ładniejsze

Patrishia
Patrishia: to pyknę obie edycje.

pykaj jak lubisz ::pavarotti::
...Ignorance is bliss...
SoDope
SoDope
  7 października 2011
RexMundi
RexMundi: ale odpada czy wygrywa ?

ależ oczywiście, że odpada to normalne.

kaczki w modelingu nie są mile widziane.
Zadziora
Zadziora
  7 października 2011
RexMundi
RexMundi: w jej miejsce pojawiła się Weronika Lewicka - uczestniczka pierwszej edycji jednak.... podziękowano jej

Bo ona się nic nie odzywała, stała jak słup soli :ninja: nie ma to jak Piróg :zakochany:

RexMundi
RexMundi: Czy druga edycja zapowiada się lepiej ?

Może lepsze będą sesję, widać to po zapowiedzi następnego odcinka.

RexMundi
RexMundi: - Czy ponownie na pierwszym planie będą jedynie cycki uczestniczek i ich łzawe historię ?

żal. pl same płaczki :ninja: przecież nikt im tam krzywdy nie robi :woot:

RexMundi
RexMundi: - Czy macie już jakaś swoją faworytkę ?

Jeszcze nie mam, ale denerwują mnie dwie panienki :ninja:
Gabrysia i Ania - jedna jest przemądrzała, a druga ryczy nawet jak ją komar ugryzie :/

RexMundi
RexMundi: - Którą pannę już na starcie byście usunęli ?

Anię płaczkę ;|

RexMundi
RexMundi: - Czy i tym razem widzowie wybiorą płaczliwą szpetną nieznającą języków obcych modelkę o której słuch zaginie tydzień po programie ?

To akurat była porażka.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.