voiceontheradio
voiceontheradio
  3 października 2011 (pierwszy post)

Kiedy pierwszy raz obejrzałam jej program na kuchnia tv to po prostu jestem nią zauroczona :-D nie wiem, jakieś ciepło od niej biję czy coś.






Podoba się Sophie?
W skali 1-10 ile?
oglądaliście kiedyś Apetyczną pannę Dahl?

link do bliższego zapoznania się:
http://www.kuchnia.tv/program/full/apetyczna-panna-dahl-milosne-uniesienia_33322#

wydaję mi się, że można tam obejrzeć jej program jednak mój internet uniemożliwia mi sprawdzenie tego. :)

voiceontheradio
voiceontheradio
  3 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy

od kiedy* w sumie.
pijana
pijana
  3 października 2011

Zawsze mi się podobała, czy w rozmiarze 42, czy kiedy schudła. Ma u mnie 10/10 :-) A o jej programie tylko czytałam, nie oglądałam.

luk7
luk7
  3 października 2011

Kto to jest ?

voiceontheradio
voiceontheradio
  3 października 2011
luk7
luk7: Kto to jest ?

autorka książki/książek(?) kucharskich
osoba publiczna
podobno modelką była też
luk7
luk7
  3 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: autorka książki/książek(?) kucharskich osoba publiczna podobno modelką była też

ok,ale nadal nie znam i srednio mi się podoba
tak z 5/10
Paulinessa
Paulinessa
  3 października 2011

Śliczności.

Transcendencja
Transcendencja
  4 października 2011

Nie znam , nie w moim typie ale jest ładna .

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba się Sophie? W skali 1-10 ile? oglądaliście kiedyś Apetyczną pannę Dahl?


Tak
Daje 7 (3 punkty mniej za niebycie brunetka :swir: nie jest w moim typie, ale niczego jej nie brakuje, to fakt)
Nie ogladalam, jezeli faktycznie bije od niej cieplo o jakim piszesz, byc moze dalabym wiecej ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

justCax
justCax
  4 października 2011

nie, zupełnie nie mój typ, co nie zmienia faktu, że brzydka nie jest. daje 6/10.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba się Sophie? W skali 1-10 ile? oglądaliście kiedyś Apetyczną pannę Dahl?

Przeciętna, ma twarz jak tysiące kobiet na ulicy.
Nie oglądałam.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

asiulcia1
asiulcia1
  5 października 2011

nie znam jej, ale calkiem ladna jest
7/10

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.