massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 października 2011 (pierwszy post)

Siema,

Ostatnio jedziecie z serialami, to i ja mam cos dla was :D Pewnie byly, moze razem, moze pojedynczo... ale tak dla odswiezenia, jako, ze jestesmy juz po premierze 8 sezonu :D

Pytania:
1. Ktora wg Was najladniejsza? Ile punktow dajecie?
2. Ktora wg Was ma najfajniejszy charakter (na ekranie DH ofkors)?
3. Czy utozsamiacie sie z ktoras z postaci? W jaki sposob?
4. A moze z kazdej z bohaterek kazda z nas znalazlaby w sobie jakies podobienstwo? Co jest podobnego w Tobie?
5. Ogladacie w ogole czy juz tylko wampiry, seksy w 90210 i takie tam?

SUSAN DELFINO (Teri Hatcher)

ze szczypta photoshopu :swir:

i za mlodu (jest ktos na tyle stary jak ja i pamieta ja w "Statku milosci" czy "Supermanie"?) :lol:



GABRIELLE SOLIS (Eva Longoria)




BREE VAN DE KAMP (Marcia Cross)




LYNETTE SCAVO (Felicity Huffman)


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  4 października 2011
massacre
massacre: 1. Ktora wg Was najladniejsza? Ile punktow dajecie? 2. Ktora wg Was ma najfajniejszy charakter (na ekranie DH ofkors)? 3. Czy utozsamiacie sie z ktoras z postaci? W jaki sposob? 4. A moze z kazdej z bohaterek kazda z nas znalazlaby w sobie jakies podobienstwo? Co jest podobnego w Tobie? 5. Ogladacie w ogole czy juz tylko wampiry, seksy w 90210 i takie tam?


1. Susan Delfino, dam jej 7
2. pojęcia nie mam
3. nie, bo nie oglądam tego szitu :D
4. nie jestem podobna do żadnej :)
5. wampiry i seksy + supernatural. zaraz założę temat :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Gothiclady
Gothiclady: nie oglądam tego szitu :D

:-O

Gothiclady
Gothiclady: zaraz założę temat :D


O NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  4 października 2011
massacre
massacre: O NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


:crylol:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 października 2011
massacre
massacre: 1. Ktora wg Was najladniejsza? Ile punktow dajecie? 2. Ktora wg Was ma najfajniejszy charakter (na ekranie DH ofkors)? 3. Czy utozsamiacie sie z ktoras z postaci? W jaki sposob? 4. A moze z kazdej z bohaterek kazda z nas znalazlaby w sobie jakies podobienstwo? Co jest podobnego w Tobie? 5. Ogladacie w ogole czy juz tylko wampiry, seksy w 90210 i takie tam?

1. Eva Longoria. Nie daję punktów.

Na pytania 2, 3, 4 i 5 nie odpowiem, bo nie oglądam tego serialu, ani żadnych o których były wcześniejsze tematy.
__________
Ile jeszcze tych tematów o serialach, naślę na was komornika i wam zabierze tę durną kablówkę, o! :martuska::mrgreen:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  4 października 2011
naaats
naaats: Ile jeszcze tych tematów o serialach, naślę na was komornika i wam zabierze tę durną kablówkę, o!

Większość chyba oglądają w necie ;d Jak dla mnie masakra.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość chyba oglądają w necie ;d Jak dla mnie masakra.

No jak dla mnie też ; D Ja nie oglądam żadnych wampirów i żyję ; D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

asiulcia1
asiulcia1
  5 października 2011
massacre
massacre: 1. Ktora wg Was najladniejsza? Ile punktow dajecie?

Eva najladniejsza 8-9/10 w ogole lubie ja :D
ogladalam tylko pierwsza serie i drugiej albo trzeciej kilka odcinkow
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 października 2011
naaats
naaats: Ile jeszcze tych tematów o serialach, naślę na was komornika i wam zabierze tę durną kablówkę, o!


ja place na biezaco :fakju:
z reszta badziewia o wampirach nie ogladam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Większość chyba oglądają w necie ;d Jak dla mnie masakra.

ja ogladam w TV i jest to jeden jedyny serial ktory ogladam O!

naaats
naaats: No jak dla mnie też ; D Ja nie oglądam żadnych wampirów i żyję ; D


to nie serial o wampirach tylko o kobietach w srednim wieku czyli takich jak ja (tylko bogatszych o te pare milionow :swir:) :martuska:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.