BillieJean58
BillieJean58
  3 października 2011 (pierwszy post)

Hey ;)
niedawno pytalam co zalozyc do sukienki na impeze, tym razem pisze w tej samej sprawie. Mam zamiar na allegro kupic sukienke na moją 8-nastkę, bede ja musiala troche zwezyc bo jest za duza ale nie o tym mowa. Co zalozyc do takiej sukienki:

http://allegro.pl/19d577-trendy-podwojna-sukienka-cekiny-44-46-i1847287925.html#gallery

tradycyjnie czarne obcasy,
a jakie rajstopy i biżuteria.? :)

pijana
pijana
  3 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U Nas nawet mimo widniejących cen w innych walutach, potrafią na PL przeliczać w dużym zaokrągleniu, z korzyścią dla siebie. Tak że bardziej opłacałoby się zapłacić nawet w euro niż w pln..

O to właśnie mi chodziło :tak: Więc nie będę dublować.
massacre
massacre: nie wiem. jak widze metki z h&m, bo te zazwyczaj maja ceny w trzech walutach, to przelicznik nie jest jakis straszny

Tylko, że dla Ciebie 10Ł wartościowo to pewnie jak dla nas 10 zł :lol2: A jak przeliczymy na złotówki to już nie jest tak wesoło :o)
massacre
massacre: ladnie wyszlas na tym pierwszym zdjeciu :)

Podbijam, i na drugim też :napalony:
justCax
justCax
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie zastanawialam się czy pasują ;))

jak najbardziej :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijam, i na drugim też

:O dziękuję :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to już nie jest tak wesoło


komu jak komu, mi tam zawsze jest wesolo :zakrecony:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijam, i na drugim też

ide obczajac raz jeszcze

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.