kissangelkiss
kissangelkiss
  27 września 2011 (pierwszy post)

Jak w temacie :) jezeli znacie jakis bardzo nude kolorek to prosze o podanie firmy i nazwy:) dzis obeszłam SP, Nature oraz Rossmanna. Męczyłam pania na stoisku firmy Bell oraz Golden Rose niestety bez efektu. cena do 25 zł.

z gory dzięki :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 września 2011

wg mnie najlepsze sa z Mac i Nars :ziober2:



pierwszy z lewej i drugi od prawej :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  2 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie cierpię błyszczyków! fuj fuj fuj! Moj sposob na nude? Podczas malowania sie delikatnie muskam usta podkładem i na to bezbarwna pomadka ! :P)

Masakrycznie.. wysuszasz usta nie róbcie tak za wszelką cene jest pelno pomadek nude wystarczy poszukać
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  2 października 2011

Inglot moja droga? zajrzyj tam!! ;) :Zakochany:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 października 2011
Killuminati
Killuminati: Masakrycznie.. wysuszasz usta nie róbcie tak


bzdura, moje usta w kwestii nawilzenia sa idealne, nigdy nie narzekalam i nie narzekam na ich suchosc, a efekt nude przy nalozeniu podkladu jako bazy na usta zawsze sie sprawdza a do tego utrwala

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.