PeggyBrownn
PeggyBrownn
  27 września 2011 (pierwszy post)

cześć dziewczyny ;)

słyszałam, że istnieją specjalne barwniki do farbowania ubrań. pomyślałam, że mogłabym z nich skorzystać farbując mój top, który tak uwielbiam a niestety przy praniu się zafarbował i ma ciemne plamy. Jak myślicie, czy jasny top, taka pastelowa żółć da się pofarbować na czarno? nie zostaną jakieś jasne plamy? Jest sens farbować? I czy wy kiedykolwiek praktykowałyście te metody? Jeżeli tak to jaki barwniki polecacie? Dziękuje za każdą przydatną odpowiedź, Pozdrawiam.

Babsy
Babsy
  27 września 2011

farbki do farbowania na cieplo, szukaj w sklepie z farbami:) pewnie, ze sie zafarbuje, jesli prawidlowo uzyjesz farby:)

Patrishia
Patrishia
  27 września 2011

A potem to nie farbuje na ciało, jak jest ciepło, albo coś?: )

styka51
styka51
  27 września 2011
PeggyBrownn
PeggyBrownn: I czy wy kiedykolwiek praktykowałyście te metody?

Jak mój tata był w wojsku, to sobie piżamy czymś farbowali i podobno się trzymało dobrze, ale to było z 25 lat temu;o
No i moja mamuśka za młodego też bluzki farbowała, co by bardziej trendy być....ale nie wiem czym.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 września 2011

Są barwniki, można kupić w pasmanterii albo na allegro, cena tak od 2 zł do 4 zł.
Jak na kolorowe wychodzą, to nie wiem, ale na forach różnych dziewczyny pisały, że na czarno wychodzi ok. Tylko to farbowanie trzeba potem powtarzać. Sama chcę odświeżyć kolor moich czarnych spodni, bo kolor wyblakł i średnio to wygląda i też nie wiem, czy nie farbują skóry i jak je potem prać, chyba tylko ręcznie.

Są np. tu:
http://moda.allegro.pl/p-barwnik-tkanina-barwniki-do-tkanin-25kolorow-i1822828349.html

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.