agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

artykul z lula.pl

Stylistyczne wpadki gwiazd

W ciągu roku można zebrać nieprawdopodobnie dużą ilość stylistycznych wpadek znanych pań. Nie ważne w Polsce, za granicą, na czerwonym dywanie czy na co dzień - gwiazdy dostarczają nam wiele wrażeń, także tych nieciekawych estetycznie.

Sprawdź kto znalazł się w naszym zestawieniu i dlaczego - uśmiech gwarantowany!

1.
Małgorzata Foremniak rozśmieszyła nas na premierze "Och Karol 2". Miała na sobie sukienkę, która wyglądała jakby była zaprojektowana wiek temu. Skutecznie ją postarzyła i zapewniła jej wiele nieciekawego rozgłosu w mediach.



2.
Maja Sablewska postanowiła wykazać się kreatywnością i pobawić modą. Potwornie drogą sukienkę Balmain założyła tyłem na przód. Niestety, efekt był taki, że dekolt wręcz ją dusił, a miejsce na pupę skutecznie pogrubiło ten znikomy brzuszek.



3.
Kora postanowiła cofnąć się do lat 90-tych. A może się na nich zatrzymała? Na Festiwalu Top trendy założyła botki i za krótkie spodnie, które ukazywały kostki, a do tego czapkę z daszkiem i żakiet, który wyglądał jak pożyczony od kolegi.



4.
Katarzyna Grochola to modowy komizm w czystej postaci. Chyba nie musimy komentować?



5.
Jedna z największych wpadek w polskim show-biznesie. Kasia Cichopek pojawiła się w kreacji, którą wszyscy wzięli za projekt Zienia. Jak się okazało było to tylko łudzące podobieństwo, które spowodowało, że aktorkę oskarżono o noszenie podróbek.



6.
Justyna Steczkowska na Warsaw Fashion Street 2011 postanowiła wszystkich zadziwić i nie potraktować modowej imprezy poważnie. Może trzeba było? Założyła kostium w barokowym stylu od Forget-Me-Not i uzupełniła go drapieżnymi dodatkami. Nie dość, że nie podobało się chyba nikomu, to jeszcze mamy wrażenie, że piosenkarka miała problemy z patrzeniem przez tę ozdobę na twarzy. Wy też?



7.
Joanna Horodyńska lubi zaskakiwać. Na Warsaw Fashion Street 2011 założyła wzorzysty kombinezon z rozciętymi nogawkami; "nowe lenonki", które królują na zachodzie, a u nas jakoś nie mogą się "rozgościć"; białe czółenka na szpilce z noskiem w szpic; niewielki naszyjnik w pomarańczowym kolorze; złotą bransoletę oraz beżową torbę. Całość była tak ekstremalną mieszanką, że nawet największa wyrozumiałość nie obroni tej stylizacji. Brak tutaj wspólnego mianownika, a całość jest zwyczajnie śmieszna.



8.
Ewa Gorzelak najwyraźniej ostatni raz zajrzała do żurnala 20 lat temu. Intensywnie niebieska torebka, infantylna i niemodna sukienka, czarne znoszone buty i ta fryzura... Niesamowite, że nikt jej nie powstrzymał przed wyjściem w tych ciuchach z domu!



9.
Ewelina Flinta - stuprocentowy kicz rodem z bazaru. Więcej komentarza nie potrzeba.



10.
Dominika Gawęda na 19. Finale WOŚP zaskoczyła nie tylko kolorem włosów, ale i pokracznym strojem. Podobno kocha modę - ciekawe...



11.
Doda stała się ikoną stylu, ale i jej nie omijają potworne wpadki. Podczas koncertu Szansa na Sukces 2011 miała na sobie zestaw godny Britney Spears. To była chyba chwilowa tęsknota za dawnym stylem...



12.
Agnieszka Szulim zniszczyła potencjał sukienki z Zary tym niepasującym płaszczem. Czemu go nie zdjęła do pozowania?



13.
Agnieszka Orzechowska - 100% kiczu, obojętnie kiedy by na nią nie spojrzeć. Zbyt cienkie brwi, wulgarne stroje, "nietuzinkowe" wypowiedzi i styl bycia. Wpadka to jej drugie imię.



14.
Agata Zalecka: Czyżby kolejne odwołanie do historii? Może przywiązanie do teatralnych kostiumów? Jedno jest pewne - Agato, nigdy więcej nie zakładaj tej sukienki!



15.
Ada Fijał to polska reprezentantka stylu retro. Niestety, czasami zapomina, że mniej znaczy więcej.



16.
Marta Grycan nie może narzekać na brak funduszy, tym bardziej dziwi, że na zdjęciu ma na sobie sukienkę, która wygląda jak studniówkowa!



17.
Małgorzata Potocka rozbawiła cały modowy światek pozując tak ubrana do zdjęć. Rozpisywały się na ten temat chyba wszystkie portale - także my.



18.
Małgorzata Kożuchowska to polska ikona stylu. Przed konferencją BioSilk chyba pokłóciła się ze swoim stylistą i postanowiła zrobić mu na złość. Infantylne motylki, nieciekawy krój sukienki - nawet jeśli ten strój kosztował majątek, nadaje się tylko do kosza.



19.
Lil Kim sama w sobie jest kiczowata. Liczne operacje plastyczne i skąpe ubrania odsłaniające więcej niż wypada nie powinny już dziwić. A jednak...



20.
Katie Price została sfotografowana z chłopakiem w Hiszpanii. Plażowa sukienka w jej wydaniu to właściwie ramiączka i dół. Najważniejsze to pokazać się od "dobrej strony"!



21.
Piękna January Jones straszyła na premierze filmu "Unknown". Wyglądała jak topielec wciśnięty w sukienkę zrobioną z uniformu. Cały świat wpisał o tej wpadce - przypuszczamy, że stylista został zwolniony natychmiastowo, bo od tamtej pory nie zaliczyła takiej gafy.



22.
Hayley Williams bawiła swoim wizerunkiem na Grammy 2011. Wyglądała jak żart z filmu dla dorosłych.



23.
Halle Berry ma tendencje do chwalenia się swoim zadbanym ciałem. Niestety, pewne imprezy wymagają klasy - pokazywanie pępka było znośne tylko w latach 80. i 90.!



24.
Christina Aguilera często wygląda jakby nie przebierała się od tygodnia. Do tego camel toe i zdjęcia w tabloidach zapewnione!



25.
Anna Mucha lubi pokazywać biust, zwłaszcza teraz, gdy urósł. Wcześniej była trochę tęższa, mimo to nosiła bardzo skąpe stroje i rezygnowała z bielizny. Takim sposobem można było zobaczyć jej piersi ulegające grawitacji, czy...



... fałdki na plecach.



26.
Angelyne to okrutny żart stylisty. Różowe auto, futro, makijaż, buty... Do tego panterka i platyna na głowie. Podstarzała amerykańska Barbie jak się patrzy.



27.
Alicja Bachleda-Curuś na 60. Festiwalu w Cannes przesadziła z dekoltem. Uroczej aktorce można jednak wszystko wybaczyć.



28.
Taylor Momsen to jedna wielka wpadka. Rodzice muszą być dumni...



29.
Wiola Kołakowska postanowiła być trendy i ubrać się w nasycone kolory. Tym samym stała się przestrogą dla tych, którzy chcą podążać za modą, a nie maja o niej zielonego pojęcia.



30.
Rihanna na Grammy przeistoczyła się w wielkiego puszka, który zapomniał bielizny. Znaleźli się obrońcy tej stylizacji, ale my twardo jesteśmy na nie.



31.
Reni Jusis jest przykładem typowej Polki, która nawet do najlżejszej i najbardziej eleganckiej stylizacji potrafi założyć ciężkie czarne kozaki. Większość rodzimych gwiazd zalicza tę wpadkę regularnie.



32.
Natasza Urbanska: Nie ma się z czego cieszyć...



33.
Marysia Niklińska została intensywnie skrytykowana w mediach za swoje szorty, które wyglądały niczym babcine majty w wersji S&M. W ramach zemsty na tym pogrubiającym kroju powinna uszyć z nich torebkę ;)



34.
Naszą ostatnią bohaterką jest Marta Wiśniewska, która nigdy nie ubierała się dobrze. Postanowiła całkiem ładną czarną sukienkę oszpecić ciężkimi kryjącymi rajstopami i brązowymi botkami z frędzlem, które nie mają za grosz uroku. Ciekawe czy kiedyś zobaczymy ją ubraną na poziomie Victorii Beckham czy Małgorzaty Kożuchowskiej.



I to by bylo na tyle.

Pytania:
1. Kto wedlug was zaliczyl najgorsza wpadke?
2. A kto najmniejsza?
3. Dlaczego w zestawieniu nie znalezli sie zadni faceci :pavarotti:
4. Jak myslicie ile lat miala osoba piszaca teksty komentujace powyzsze kreacje?


Pozdrawiam, Aga. :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 września 2011
:rotfl::rotfl: :rotfl:

kilka z tych kreacji widziałam na portalach plotkarskich, ale zebrane razem powaliły mnie na kolana.

jedna z najgorszych? WSZYSTKIE :D :D Ta co się na Angeline robi, ohydnie :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. A kto najmniejsza?


Kożuchowska to mi się akurat tu podoba, o :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ta co się na Angeline robi, ohydnie :D

wedlug mnie ta w rozowym wymiata :lol2:

cos mi sie z fotka dzieje, nie moglam wejsc na foruma przez jakies 10 minut :ninja:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cos mi sie z fotka dzieje, nie moglam wejsc na foruma przez jakies 10 minut

mi też właśnie, ale już jest dobrze :tak:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  26 września 2011

Ale Lil Kim jest ogólnie fajną dupeńką ..

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Lil Kim jest ogólnie fajną dupeńką ..

to zdjecie jest sprzed ladnych paru lat chyba :woot:

zreszta tutaj nikt wygladu nie neguje chyba, wstawilam ze wzgledu na stylizacje :woot:

Sylvinka
Sylvinka: mi też właśnie, ale już jest dobrze

znowu cos psuja :ninja:
SoDope
SoDope
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta tutaj nikt wygladu nie neguje chyba, wstawilam ze wzgledu na stylizacje

czaje czaje ..

z resztą - jakbym tyle dała na operacje tych wszystkich rzeczy co ona to też bym dupę cycki pokazywała XDDDD

ale te co wstawiłaś tych wszystkich Gwiazd to fajna 'kolekcja' by z tego była.

Najbardziej i tak rozwaliła mnie Szulim - cudowny babciny sweterek.

a Doda wygląda dziwnie chudo.. O_o
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Doda wygląda dziwnie chudo.. O_o

bo schudla :)

Konto usunięte
Konto usunięte: z resztą - jakbym tyle dała na operacje tych wszystkich rzeczy co ona to też bym dupę cycki pokazywała XDDDD

:rotfl: jak chyba kazdy :D
SoDope
SoDope
  26 września 2011

no ale widziałam ostatnie zdjęcia i aż tak koszmarnie jak na tym nie wyglądała .. :woot:

a tak po za tym to Britney miała raz fajna kreacje ..

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak po za tym to Britney miała raz fajna kreacje ..

u britnej to z roznych rzeczy mozna sie posmiac ... :P

Konto usunięte
Konto usunięte: no ale widziałam ostatnie zdjęcia i aż tak koszmarnie jak na tym nie wyglądała ..

moze zle zdjecie czy cos :woot:
SoDope
SoDope
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze zle zdjecie czy cos

Nie nie nie - te zdjęcia z plaży.. One były robione nie dawno.
Z resztą na okładce Vivy wyglądała ekstra.
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nie nie - te zdjęcia z plaży.. One były robione nie dawno. Z resztą na okładce Vivy wyglądała ekstra.

no mi chodzi o to zdjecie tutaj, ze moze jest zle, nie te, ktore widzialas :lol2:
SoDope
SoDope
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no mi chodzi o to zdjecie tutaj, ze moze jest zle, nie te, ktore widzialas

no na tym zdjęciu to pojęcia trup jest bardzo pozytywne .. :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no na tym zdjęciu to pojęcia trup jest bardzo pozytywne ..

no zwlaszcza jej twarz wyglada tragicznie :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.