gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  25 września 2011 (pierwszy post)
Naszło mnie aby kupić kilka nowych kosmetyków w związku z tym moje pytania :

1.RIMMEL, Podkład Match Perfection Gel - miała któraś? Jak się sprawuje?

2. Dobra, czarna kredka do oczu?
3. Poszukuję lakieru do paznokci ; trwałego, dobrze kryjącego, do 25 zł.

Pozdrawiam, Agata :mrgreen:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 września 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nie ma :) w moich okolicach (Rzeszów/Krosno) są w drogeriach Wispol

Mhm.. A mi się przypomniała nazwa tej drogerii, gdzie ja je kupuję. Drogeria Jasmin.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 września 2011
naaats
naaats: Mhm.. A mi się przypomniała nazwa tej drogerii, gdzie ja je kupuję. Drogeria Jasmin.

u mnie też ona jest :) nie mają co prawda tak dużego wyboru jak w wispolu, czy rossmanie, albo naturze, ale mają tanio :))
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
malami81
malami81
  26 września 2011
gagulina
gagulina: 1.RIMMEL, Podkład Match Perfection Gel - miała któraś? Jak się sprawuje? 2. Dobra, czarna kredka do oczu? 3. Poszukuję lakieru do paznokci ; trwałego, dobrze kryjącego, do 25 zł.


1. nie znam tego podkładu, ostatnio przerzuciłam się na BB cream i podkład mineralny
2. o dziwo - najlepsza czarna kredka to żelowa z Avon Super Schock (czy jakoś tak się nazywa; lepsza nawet niż kredka z Urban Decay)
3. nie wiem, maluję paznokcie tylko lakierem optycznie wybielającym (taki trik na mega szybki french)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 września 2011
malami81
malami81: przerzuciłam się na BB cream


dobre to? ja czekam na darmowe probki od nich :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

malami81
malami81
  26 września 2011
massacre
massacre: dobre to? ja czekam na darmowe probki od nich

ja jestem bardzo zadowolona... moja cera nie wymaga wielkiego krycia a ten produkt ładnie wyrównuje mi koloryt skóry i sprawia, że cera wygląda na zdrową i promienną a makijaż wygląda bardzo naturalnie
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 września 2011
malami81
malami81: ja jestem bardzo zadowolona... moja cera nie wymaga wielkiego krycia a ten produkt ładnie wyrównuje mi koloryt skóry i sprawia, że cera wygląda na zdrową i promienną a makijaż wygląda bardzo naturalnie


a sprobuje, krycia tez nie podtrzebuje :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  26 września 2011
gagulina
gagulina: 2. Dobra, czarna kredka do oczu?

Jak dla mnie kredka maybelline.

gagulina
gagulina: 3. Poszukuję lakieru do paznokci ; trwałego, dobrze kryjącego, do 25 zł.

Też szukałam i nie znalazłam :ziober2: Nawet utwardzacze jakie kupiłam nic nie dają. Kupiłam z sensuala i z rimela.
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.