justCax
justCax
  23 września 2011 (pierwszy post)

Cześć. Mam kilka dylematów i liczę na pomoc.

1. Dobry i niedrogi rozświetlacz do twarzy? Będzie użyty prawdopodobnie tylko 1 raz.
2. Fajny balsam do ciała z drobinkami? Taki wiecie, żeby były małe drobinki które mienią się w świetle (chcę, żeby coś podkreśliło moją opaleniznę, balsam może byc brązujący, nie przeszkadza mi to)
3. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o sztuczne rzęsy. Jakie najlepsze? Z jakim klejem? Lepsze kępki czy całe?
chciałabym wszystkie zakupy zrobić w rossmannie , ewentualnie w sephorze/inglocie itp bo niestety, ale na zamówienia przez internet nie mam już czasu

czy istnieje w PL jakiś sklep z sukienkami asos? jestem skłonna pojechać nawet do innego miasta.. z neta zamówić nie zdążę. strasznie podoba mi się ta sukienka, wiecie gdzie mogłabym kupić podobną? w moim mieście sa raczej kiepskie sklepy z sukienkami..
http://images.asos.com/inv/media/6/0/1/4/1834106/red/image1xxl.jpg

dziękuję :*

SoDope
SoDope
  23 września 2011
massacre
massacre: RZAL!

dokładnie bul i rzal

bo sama miałam balsam brązujący i kupiłam jedno opakowanie a od roku czy nawet dalej całą linie wysiali w kosmos. :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: całą linie wysiali w kosmos.


w sensie do Londynu :Swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  24 września 2011
massacre
massacre: dobre sa? zawsze sie balam tego typu gadzetow w h&m kupowac...


ja tam je lubie klej jest do dupy ale ja używam kleju duo i trzymają się długo
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.