Wkomponowana
Wkomponowana
  20 września 2011 (pierwszy post)

witam, chciałam zapytać czy znacie jakieś domowe sposoby na peeling do twarzy? sklepowy mi się skończył ostatnio a jestem chora i nie chce wychodzić na zewnątrz po nowy do sklepu więc dlatego zwracam się do was :) pozdrawiam serdecznie

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011

a masz zwykly krem Nivea? wymieszaj go z cukrem :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś domowe sposoby na peeling do twarzy?

Kawa zwykła sypana + balsam/żel do mycia twarzy i jazda ;)
Wkomponowana
Wkomponowana
  20 września 2011

dziekuje :))

marta0859
marta0859
  20 września 2011

kawa i cukier, tak jak dziewczyny pisały, chociaż ja kiedyś z nudów próbowałam i nie polecam. lepszy efekt dają jednak te sklepowe, przynajmniej ja tak uważam :D
piasek jest dobry, ale nie wiem czy w domu masz :rotfl:

EngagedAngel
EngagedAngel
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: piasek jest dobry, ale nie wiem czy w domu masz

Z doniczki od kwiatka:)
marta0859
marta0859
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z doniczki od kwiatka:)

od kiedy tam piasek się trzyma? :ninja:
chociaż ja tam nie wiem - co dom to obyczaj :rotfl:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, chciałam zapytać czy znacie jakieś domowe sposoby na peeling do twarzy?

cukier + miód - tylko nie dawaj zbyt dużo cukru, bo może cię za bardzo podrażnić :)

styka51
styka51: Kawa zwykła sypana + balsam/żel do mycia twarzy i jazda ;)

peeling kawowy na buzie ;O?
ja bym nie ryzykowała :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
styka51
styka51
  20 września 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: peeling kawowy na buzie ;O?

Ja non stop stosuje i jest ładnie... raz w tygodniu i wiadomka, że nie można trzeć nie wiadomo jak ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: piasek jest dobry,

To dopiero byłby hardcor :lol:
marta0859
marta0859
  20 września 2011
styka51
styka51: To dopiero byłby hardcor

Ja już nieraz próbowałam i to jeden z najlepszych pilingów, jaki istnieje :ninja:
Oczywiście mam na myśli piasek morski, nie taki z piaskownicy czy coś :rotfl:
tylko że ja chyba gruboskórna jestem, nic mi nie zaszkodzi, mam tłustą skórę i do wrażliwej jej daleko raczej więc..
:rotfl:
styka51
styka51
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już nieraz próbowałam i to jeden z najlepszych pilingów, jaki istnieje Oczywiście mam na myśli piasek morski, nie taki z piaskownicy czy coś tylko że ja chyba gruboskórna jestem, nic mi nie zaszkodzi, mam tłustą skórę i do wrażliwej jej daleko raczej więc..

No to jak Ty się piaskiem bawisz, to ta moja kawa, to przy tym pikus jest :rotfl:
marta0859
marta0859
  20 września 2011
styka51
styka51: No to jak Ty się piaskiem bawisz, to ta moja kawa, to przy tym pikus jest

Kawą też próbowałam, ale nie lubię tego zapachu, poza tym strasznie ciężko zmyć, nie tyle samą kawę, co ta powłoka brązowa lekko co zostaje :ninja:
poza tym piling jak dla mnie ma być mocny, a nie jakieś tam małe drobinki mieć w sobie jedynie :woot:
na razie najlepszy i najostrzejszy jaki miałam

ale piasek i tak lepszy! szkoda, że nie mam dostępu do morskiego piasku przez cały rok :lol:
SoDope
SoDope
  21 września 2011

Szczerze ? - ja bym powiedziała, że twarz przeżyje tydzień bez peelingu.

Kiedyś nie robiłaś jego w ogóle a dziś (gorzej nie wiedziałaś nawet co to jest) a dziś ,że jest to kosmetyk NIEZBĘDNY...

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, chciałam zapytać czy znacie jakieś domowe sposoby na peeling do twarzy? sklepowy mi się skończył ostatnio a jestem chora i nie chce wychodzić na zewnątrz po nowy do sklepu więc dlatego zwracam się do was :) pozdrawiam serdecznie

wejdz sobie na youtube. tam jest z milion tutoriali na temat peelingów, maseczek do wszystkiego. trzeba tylko sie zainteresowac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.