666kamilka666
666kamilka666
  19 września 2011 (pierwszy post)

Witam :).
Kupiłam na przecenie w CCC buty. Okazało się po dłuższym chodzeniu, że bardzo obcierają piętę. Oczywiście kiedy chodziłam w nich po sklepie nie czułam żadnego dyskomfortu. Bo 5-10minut w nich da się wytrzymać. Więcej niestety nie :and:.



Obcierają tutaj przy tym przyłączeniu poziomego paska. Po prostu jest to tak jakby "za wysoko".


i pytanie moje:
1. Czy da się to jakoś poprawić? Myślałam o tym żeby to jakoś zniżyć i nitką przyszyć, ale chyba to beznadziejny pomysł :ziober2:
2. Czy szewc potrafiłby cokolwiek z tym zrobić?
Szkoda mi, bo buty wyglądają bardzo fajnie na nodze, i nie kosztowały dużo (chyba coś około 35-40zł) :and:.

Dziękuję za każdą pomoc :bye:

368212
368212
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy szewc potrafiłby cokolwiek z tym zrobić?

Nie mam zielonego pojęcia ale zawsze możesz przykleić w miejsce gdzie Cię obciera plastry Compeed
Używam ich właśnie gdy coś obciera, same plusy mogę o nich powiedziec bo nie widać, że masz coś przyklejone i od razu czujesz ulgę :-)
666kamilka666
666kamilka666
  19 września 2011
368212:
Używam ich właśnie gdy coś obciera, same plusy mogę o nich powiedziec bo nie widać, że masz coś przyklejone i od razu czujesz ulgę :-)

O, widzisz. Może pomoże, muszę spróbować.
Bo jest masa tych żelowych wkładek, czy do przyklejenia na piętę, ale one nie są do takiego rodzaju butów. I myslałam że nie stworzyli jeszcze nic takiego, a tu proszę :mrgreen:.
dzięki :).
368212
368212
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O, widzisz. Może pomoże, muszę spróbować. Bo jest masa tych żelowych wkładek, czy do przyklejenia na piętę, ale one nie są do takiego rodzaju butów. I myslałam że nie stworzyli jeszcze nic takiego, a tu proszę . dzięki :).

Spoko nie ma za co :-)
Jedynym minusem jest to, że jest tylko 5 plastrów i są dosyć drogie bo ja płacę za nie niecałe 5 funtów.
Nie mam pojęcia ile mogą kosztować w Polsce.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 września 2011
368212:
Nie mam zielonego pojęcia ale zawsze możesz przykleić w miejsce gdzie Cię obciera plastry Compeed

dobrze się trzymają takie plastry?
bo ja jak mnie but otzre na pięcie i przykleję zwykły plaster to zaraz mi się odklei :(

368212:
Nie mam pojęcia ile mogą kosztować w Polsce.

w jednej aptece widziałam na wiosnę za 20 zł chyba :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 września 2011
368212:
Nie mam pojęcia ile mogą kosztować w Polsce.

http://www.ceneo.pl/824188
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 września 2011
368212:
Używam ich właśnie gdy coś obciera, same plusy mogę o nich powiedziec bo nie widać, że masz coś przyklejone i od razu czujesz ulgę :-)


dokladnie :tak:

ja mam jeszcze takie zelki, ktore daja komfort chodzenia wielu godzin w szpilkach - nie wiem jak sie nazywaja :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  19 września 2011

Uprawiaj w nich dziki seks.Na pewno się wyrobią

368212
368212
  20 września 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: dobrze się trzymają takie plastry?

za dobrze, ciężko je się ściąga później ale to jest dobre bo przy ocieraniu buta się nie zrolują. Aha, i to nie jest plaster to bardziej taki żelek, druga skóra. Jak go ściągasz to wygląda jakbyś sobie skórę wyrywała :rotfl:
martabalcerek
martabalcerek
  20 września 2011

jest taki spray do zmiękczania skóry i bardziej się wtedy but dopasuje. Nie wiem tylko czy przy takich butach to się sprawdzi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.