Patrishia
Patrishia
  19 września 2011 (pierwszy post)

Jak Gotka True Blood, to ja Grę o Tron, choć pewnie mało osób to oglądało, a szkoda, bo zajebiste :D
(Nazwy i charakteryzacje serialowe).

1. Eddard Stark


2. Jon Snow


3. Robb Stark


4. Jaime Lannister


5. Tyrion Lannister


6. Viserys Targaryen


7. Khal Drogo (To jedyne foto jakie znalazłam, gdzie wygląda w miarę sympatycznie:D)


8. Joffrey Baratheon. No i gnida, której nie powinnam wrzucać z osobistego hejtu, ale niech będzie, bo jest dość istotną postacią.:P


Kto się wizualnie podoba, a kto nie i dlaczego? Oglądany? Jeśli tak, to która postać najbardziej lubiana bądź nie? : )

Może nikogo nie pominęłam :woot:

Pozdrawiam.

Martitta
Martitta
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.filmweb.pl/film/Conan+Barbarzy%C5%84ca+3D-2011-340899

Zapowiada się fajnie. Na pewno pójdę obejrzeć :mrgreen:

Patrishia
Patrishia: Ma być na wiosnę znowu, czy zimę, bo nie pamiętam?: D

Jakoś w kwietniu chyba ma być. Ostatnia scena pierwszej części była piękna :zakochany:

Patrishia
Patrishia: Dokładnie, ja się powstrzymuję jak mogę :D

No ja też :D Tego jednego mi nie szkoda było ale tych dwóch ;(

Patrishia
Patrishia: Najgorzej jak rozmawiałam z kimś kto przeczytał te książki już i mi opowiadał co będzie dalej a potem mówił, że kłamał i nie wiem już sama co będzie. :D

ja muszę przeczytać. Serial mnie zachęcił :)

Patrishia
Patrishia: Tyrion jest genialny, te jego powiedzonka, zbijają mnie z tropu. :D

No świetny jest! Inteligentny i cyniczny, fajna postać.
Patrishia
Patrishia
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś w kwietniu chyba ma być. Ostatnia scena pierwszej części była piękna

Magiczna bardzo, ale przyznam, że myślałam, że wcześniej takie coś się pojawi.

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja też :D Tego jednego mi nie szkoda było ale tych dwóch ;(

Kurde, nie pamiętam którego jednego. Mi szkoda było ojca Arrego i wodza tych co nie przekraczali rzeki (mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :D). Boże jak płakłam w 9 odcinku, serio, wszystkie napisy przeleciały :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja muszę przeczytać. Serial mnie zachęcił :)

Dzisiaj obczaiłam, że mam te książki w bibliotece, a podobno sporo fabuły jest więcej! : )

Konto usunięte
Konto usunięte: No świetny jest! Inteligentny i cyniczny, fajna postać.

:tak:
Martitta
Martitta
  19 września 2011
Patrishia
Patrishia: Magiczna bardzo, ale przyznam, że myślałam, że wcześniej takie coś się pojawi.

Ja przeżywałam, że tyle przyjdzie mi czekać na drugą część :ninja: Dlatego właśnie nie wiem czy wcześniej się za książkę nie wezmę...

Patrishia
Patrishia: Kurde, nie pamiętam którego jednego.

Tego, którego złotem napoili :ninja: należało mu się.

Patrishia
Patrishia: Mi szkoda było ojca Arrego i wodza tych co nie przekraczali rzeki (mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :D).

No właśnie o nich :mrgreen:

Patrishia
Patrishia: Boże jak płakłam w 9 odcinku, serio, wszystkie napisy przeleciały

No bo kurde człowiek już ich polubił a tutaj takie coś :/ jak widać bajka to to nie jest.

Patrishia
Patrishia: Dzisiaj obczaiłam, że mam te książki w bibliotece, a podobno sporo fabuły jest więcej! : )

Ja nie wiem czy ich nie kupię... :ssh: Zobaczymy w sumie.
Gothiclady
Gothiclady
  19 września 2011
Patrishia
Patrishia: Do którego momentu oglądałaś?:D


zabij mnie a Ci nie powiem bo nie pamietam... chyba z 15 min obejrzałam :P
Patrishia
Patrishia
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przeżywałam, że tyle przyjdzie mi czekać na drugą część Dlatego właśnie nie wiem czy wcześniej się za książkę nie wezmę...

No dokładnie, za dużo czekania, toż to rok. No i ta ucięta fabuła, tam ponoć sporo ciekawych rzeczy było, rozbudowane role jakichś ludzi. Nie wiem, nie gadam już z tą osobą, to się nie wypytam, ale od października się dowiem :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tego, którego złotem napoili należało mu się.

Wpadłam na to jak dopiero lałam olej do naleśników :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: No bo kurde człowiek już ich polubił a tutaj takie coś :/ jak widać bajka to to nie jest.

Zwłaszcza, że to najlepsze postacie były! :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie wiem czy ich nie kupię... Zobaczymy w sumie.

W polskiej wersji jest ich 6, teraz idzie 7, niektórzy ją w oryginale czytają, trzeba mieć naprawdę dobry inglisz.

Gothiclady
Gothiclady: zabij mnie a Ci nie powiem bo nie pamietam... chyba z 15 min obejrzałam :P

To nuda była, też miałam ochotę wyłączyć. :ninja:
91kasia
91kasia
  19 września 2011
Patrishia
Patrishia: Grę o Tron, choć pewnie mało osób to oglądało, a szkoda, bo zajebiste :D

Na początku niechętnie do tego podchodzilam, bo takie "starodawne" filmy mnie nie interesują ale... wciągneło mnie :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 września 2011
Patrishia
Patrishia: Jak Gotka True Blood, to ja Grę o Tron


wezcie z gotka spadajcie na hajda - kuzwa ja zadnych takich rzeczy nie ogladam :szok: :rotfl:

zaden mi sie nie podoba ofkors

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku niechętnie do tego podchodzilam, bo takie "starodawne" filmy mnie nie interesują ale... wciągneło mnie :D

Początek mi się nie podobał, trochę nawet hejtowałam Neda, ale potem.. :zakochany: :D

massacre
massacre: wezcie z gotka spadajcie na hajda - kuzwa ja zadnych takich rzeczy nie ogladam zaden mi sie nie podoba ofkors

Co Ty oglądasz?:o

:[
Babsy
Babsy
  19 września 2011
Patrishia
Patrishia: Kto się wizualnie podoba


Patrishia
Patrishia: Viserys Targaryen


Patrishia
Patrishia: Khal Drogo


Patrishia
Patrishia: Oglądany?

nie, ale Wellman ostatnio zachwalala, ze serial fajny, a ksiazki jeszcze lepsze:) moze sie skusze i poczytam/poogladam:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku niechętnie do tego podchodzilam, bo takie "starodawne" filmy mnie nie interesują ale... wciągneło mnie :D

to fantasy, a nie kostiumowy, choc inspirowany sredniowieczem:)
marta0859
marta0859
  19 września 2011
Patrishia
Patrishia: Kto się wizualnie podoba

żaden, żaden, żaden! :ninja:

Patrishia
Patrishia: kto nie i dlaczego?

żaden mi się nie podoba, zaden nie jest w moim typie, nr 3 i 8 ładne oczy, to wszystko co mi się w nich podoba.
pijana
pijana
  19 września 2011

Ten spod 6tki jest chyba całkiem ok
Oczywiście, że NIE oglądam i NIE mam zamiaru. Jedyne seriale na które mogę rzucić okiem to HOUSE i CSI.

EwigerFeind
EwigerFeind
  20 września 2011

Facet nr 6 :zakochany:
Ponadto nr 1 i 4 też całkiem całkiem.
Resztą nie w moim typie.

Patrishia
Patrishia: Oglądany

Nie. Nie oglądam w ogóle seriali.
Ale wiem, że moi to oglądają i się podniecają... :zonk:
Ponoć dobre.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Patrishia
Patrishia: Co Ty oglądasz?:o :[


w TV? Ostatnio tylko X Factor :rotfl:
a tak to nic...
Kiedys wiecej TV ogladalam, np z moich ulubionych How I met your mother, Scrubs, Friends, Cold case i Desperate Housewives - na ten ostatni czekam na nowa serie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  20 września 2011
Patrishia
Patrishia: 3. Robb Stark

ale tylko w ostateczności ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.