KubaWszechmogacy
KubaWszechmogacy
  18 września 2011 (pierwszy post)

Podobno dzięki tej szczoteczce po 2 tygodniach można mieć już gładkie i białe zęby.

Używa ktoś? Jak tek jakie macie wrażenia?

Ja kupiłem ja wczoraj i na razie mogę powiedzieć za wiele. Ale na pewno bardzo dobrze czyście zęby.

Dla niewtajemniczonych tu jest opis tej szczoteczki:
http://atqabeauty.blogspot.com/2011/06/spinbrush-pro-whitening-super.html

SoDope
SoDope
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używa ktoś? Jak tek jakie macie wrażenia?


ja miałam i mam szczoteczke Oral B Vitality i też jest ponoć wybielająca i nie widzę żadnych... zmian..
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 września 2011

miałam różową, jakichś specjalnych nowości w mojej jamie ustnej nie zauważyłam, później przestałam stosowac

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

aha i używam swojej od listopada - będzie prawie rok i uzębienia mi to nie wybieliło.

czyli - jest to pic na wode fotomontaż..

z resztą jak masz ciemną 'kość' to nawet UV Ci nic nie poradzi
Kusza
Kusza
  18 września 2011

Ja do wybielania używałam tylko żelów ale uciążliwe to było i nie chce mi się, fakt różnica była

KubaWszechmogacy
KubaWszechmogacy
  18 września 2011

Kupiłem też do szczoteczki pastę wybielającą z fluorem i zobaczymy jakie będą rezultaty...

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 września 2011
Kusza
Kusza: Ja do wybielania używałam tylko żelów ale uciążliwe to było i nie chce mi się, fakt różnica była

Jakich żelów?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

ShinyStern
ShinyStern
  18 września 2011
naaats
naaats: Jakich żelów?

moja siostra uzywala bialej perly i efekty faktycznie sa, teraz ja zamierzam sie do zastosowania tej pasty
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja siostra uzywala bialej perly i efekty faktycznie sa, teraz ja zamierzam sie do zastosowania tej pasty

Ile kosztuje ta 'biała perła' ? I jak jej się używa?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

SoDope
SoDope
  18 września 2011
naaats
naaats: Ile kosztuje ta 'biała perła' ? I jak jej się używa?

na allegro chyba 50 zł ..

jak się jej używa - teoretycznie mam ulotke tam :P ale to jest tak, że na początku masz takie dwie nakładki i te dwie nakładki wrzucasz do gorącej wody i wkładasz do zębów by 'sie przystosowała' do Twojego uzębienia.

potem masz tam taki żel wybielający wlewasz do tej swojej gumowej szczęki i trzymasz w ustach ..
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro chyba 50 zł .. jak się jej używa - teoretycznie mam ulotke tam :P ale to jest tak, że na początku masz takie dwie nakładki i te dwie nakładki wrzucasz do gorącej wody i wkładasz do zębów by 'sie przystosowała' do Twojego uzębienia. potem masz tam taki żel wybielający wlewasz do tej swojej gumowej szczęki i trzymasz w ustach ..

Dziękuję ; )
A jak nie allegro, to gdzie to można znaleźć ? Apteka ? Drogeria ? Nie wiem ? :woot:
Aha, i są jakieś tańsze odpowiedniki ? Tj. jakie są inne nakładki/paski wybielające tego rodzaju?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Kusza
Kusza
  18 września 2011
naaats
naaats: A jak nie allegro, to gdzie to można znaleźć ? Apteka ? Drogeria ? Nie wiem ? Aha, i są jakieś tańsze odpowiedniki ? Tj. jakie są inne nakładki/paski wybielające tego rodzaju?

Na allegro jest dużo takiego gówna. Biała perła jest w naturze, w rossmanie, w każdej aptece. Ja kupowałam w aptece za ok 60 zł ale to było jakiś czas temu. Ogólnie działa, ale zęby są bardzo wrażliwe, mimo że widziałam że wybiela wyrzuciłam to po kilku dniach. Jeśli chcesz mieć bielsze zęby za cenę nawet kondycji zębów - polecam, a zwłaszcza te "tańsze odpowiedniki"
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 września 2011
Kusza
Kusza: Na allegro jest dużo takiego gówna. Biała perła jest w naturze, w rossmanie, w każdej aptece. Ja kupowałam w aptece za ok 60 zł ale to było jakiś czas temu. Ogólnie działa, ale zęby są bardzo wrażliwe, mimo że widziałam że wybiela wyrzuciłam to po kilku dniach. Jeśli chcesz mieć bielsze zęby za cenę nawet kondycji zębów - polecam, a zwłaszcza te "tańsze odpowiedniki"

Dzięki. Pomyślę, może zaryzykuję i sobie kupię ; )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno dzięki tej szczoteczce po 2 tygodniach można mieć już gładkie i białe zęby.

jesli zeby nie byly biale z powodu przebarwien czy osadu.
jesli masz juz taki zoltawy kolor zeba to ci nic to nie wybieli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Używa ktoś? Jak tek jakie macie wrażenia? Ja kupiłem ja wczoraj i na razie mogę powiedzieć za wiele. Ale na pewno bardzo dobrze czyście zęby.

uzywam oral b triumph 5000

od kiedy wybielilam sobie zeby u dentysty i musze przyznac, ze przez ten rok udalo mi sie utrzymac biale zeby, mimo codziennego picia kawy itp, wiec dobrze oczyszcza. oczywiscie razem z pasta blanx.
szczoteczka z zoltym srodkiem jest niby do wybielania.

co do samych past wybielajacych czy zeli to przed dentysta NIC mi na zeby nie dzialalo, wiec uwazam ze bez p[omocy dentysty to strata czasu. to tak wedlug mnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.