julietta1506
julietta1506
  17 września 2011 (pierwszy post)
znacie może jakaś fajną sukienkę na studniówkę podobną do tej?
albo macie może jakieś propozycję fajnych sukienek?:) z góry dziękuje:)
EwigerFeind
EwigerFeind
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a orientujesz sie jaka cena jakos?

tam ceny niżej 800-1000 zł nie schodzą :And:
Bardziej się opłaca wyrysować, kupić materiał i dać uszyć sprawdzonej krawcowej.
feuliette
feuliette
  17 września 2011

na studniówki zauważyłam,że chodzi sięjuż w krótkich :and:

julietta1506
julietta1506
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na studniówki zauważyłam,że chodzi sięjuż w krótkich

nie chce krotkiej bo krotkie tylko zdziry nosza aby pokazac dupe;/ nie bede jak te laski ktore uwazaja sie za fajne. chce fajna kiecke.
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce krotkiej bo krotkie tylko zdziry nosza aby pokazac dupe;/ nie bede jak te laski ktore uwazaja sie za fajne. chce fajna kiecke.

w koncu, w krotkich sukienkach mozna chodzic przeciez na codzien, a dlugie ma sie zazwyczaj okazje tylko pare razy w zyciu ubrac, popieram wybor i tak btw to fajna ta kiecka ze zdjecia :tak:
julietta1506
julietta1506
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w koncu, w krotkich sukienkach mozna chodzic przeciez na codzien, a dlugie ma sie zazwyczaj okazje tylko pare razy w zyciu ubrac, popieram wybor i tak btw to fajna ta kiecka ze zdjecia

no właśnie bo większość krótkich można kupić tak po prostu i w nich latać codziennie a taka dłuższą to okazyjnie i trzeba się naszukać aby znaleźć cudo dlatego zaczynam 4miesiące przed poszukiwania ^^
pijana
pijana
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: krotkie tylko zdziry nosza aby pokazac dupe;/

:crylol: No rzeczywiście, każda sukienka krótsza niż do kolana jest zdzirowata i widać w niej dupę :tak:
styka51
styka51
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bede jak te laski ktore uwazaja sie za fajne. chce fajna kiecke.

Serio :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce krotkiej bo krotkie tylko zdziry nosza aby pokazac dupe;/

Serio skoro widzisz tylko kiecki, które nie zakrywają dupy oraz te długie, to współczuje płytkiego myślenia.
Dopóki nie dodałaś tego posta myślałam, że na serio można Ci coś doradzić... no ale cóż.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: julietta1506


tu mają piękne

http://www.magicmomentsprom.com/
julietta1506
julietta1506
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tu mają piękne http://www.magicmomentsprom.com/

dzięki :zakochany:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki

Proszę :)
Nie pogardziłabym sama jakimiś, ale gdzie ja bym w takich chodziła :and:
Chyba do sklepu po bułki, bo jakoś brak okazji :and:
feuliette
feuliette
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce krotkiej bo krotkie tylko zdziry nosza aby pokazac dupe;/ nie bede jak te laski ktore uwazaja sie za fajne. chce fajna kiecke.

pisząc "krótka" miałam na myśli kolano albo przed kolano a nie ze ma ci dupe widac -.-
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 września 2011

fajna ta kiecka, Agnieszka P. by w niej swietnie wygladala :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie bierz na studniówke długiej sukni ...
julietta1506
julietta1506
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bierz na studniówke długiej sukni ...

dałam przykład a nie że chce aż taką długą, chodzi o krój kolor materiał ;)
SoDope
SoDope
  18 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dałam przykład a nie że chce aż taką długą, chodzi o krój kolor materiał ;)


no to wydaje mi się, że w Internecie szukania są zbyteczne.
Studniówki są w okresie stycznia/lutego przed tym jest sylwester,andrzejki a nawet i da się zahaczyć o karnawał - tyle kiecek będzie w sklepach, że mi by dupę urwało.

A taki krój jest wg mnie bardzo standardowy więc takich sukienek będzie dużo.
W stylu 'góra przy ciele' dół puszczony.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.