julietta1506
julietta1506
  17 września 2011 (pierwszy post)
znacie może jakaś fajną sukienkę na studniówkę podobną do tej?
albo macie może jakieś propozycję fajnych sukienek?:) z góry dziękuje:)
Silencio30
Silencio30
  17 września 2011

nie mam ale fajne to to co wkleiłaś

julietta1506
julietta1506
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam ale fajne to to co wkleiłaś

wiem ze fajne ale jej juz kupic nie mozna wiec chcialabym sie dowiedziec czy ktos sie orientuje czy cos w podobie tego jest w obrocie
Tricia
Tricia
  17 września 2011

jesteś pewna, że szukasz czegoś w tym stylu?
nie chcę Cię urazić, ale moim zdaniem ta sukienka jest hm... użyję eufemizmu.. nieładna.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 września 2011
Tricia
Tricia: jesteś pewna, że szukasz czegoś w tym stylu? nie chcę Cię urazić, ale moim zdaniem ta sukienka jest hm... użyję eufemizmu.. nieładna.

A to już jej sprawa, czy jej się podoba czy nie.
Ja bym bardziej spojrzała od praktycznej strony i zapytała, czy wygodnie jej będzie w tej sukience tańczyć w tłumie ludzi :tak:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Tricia
Tricia
  17 września 2011

w jakimś konkretnym kolorze szukasz? koniecznie ma być długa?

Tricia
Tricia
  17 września 2011
naaats
naaats: to już jej sprawa, czy jej się podoba czy nie. Ja bym bardziej spojrzała od praktycznej strony i zapytała, czy wygodnie jej będzie w tej sukience tańczyć w tłumie ludzi

jasne, jej sprawa, ale skoro już pokazała ją na forum to musi liczyć się z tym, ze może zostać niepochlebnie oceniona. ;)
styka51
styka51
  17 września 2011
naaats
naaats: http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-you-re-beautiful-r-48-bcm-i1810825384.html

Swietna jest :zakochany:
Tricia
Tricia
  17 września 2011

skoro już ma być długa, to może coś w tym stylu?





naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 września 2011
Tricia
Tricia: jasne, jej sprawa, ale skoro już pokazała ją na forum to musi liczyć się z tym, ze może zostać niepochlebnie oceniona. ;)

W sumie ta, może zmieni zdanie :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

julietta1506
julietta1506
  17 września 2011
Tricia
Tricia: jesteś pewna, że szukasz czegoś w tym stylu? nie chcę Cię urazić, ale moim zdaniem ta sukienka jest hm... użyję eufemizmu.. nieładna.

napisałam że coś podobnego, hm dokładnie to chodzi mi o efekt materiału który jest na sukience, nie musi być aż tak długo ale przynajmniej za kolano, kolor hm najlepiej właśnie czarno bordowy, chyba że będzie coś co będzie do mnie pasować, bo z tym mam największy kłopot.

naaats
naaats: Znalazłam tylko takie

fajne ale mi nie chodzi o coś prostego w czym mogę wyjść na codzień tylko coś mega eleganckiego

styka51
styka51: Swietna jest

fajna ale nie dla mnie:(

a i nie chodzi mi o taki normalny miękki materiał
julietta1506
julietta1506
  17 września 2011
Tricia
Tricia: skoro już ma być długa, to może coś w tym stylu?

3 jest nawet.
chodzi mi bardziej o sukienkę tak aby ramiona były odkryte, dlatego też pokazałam tą sukienkę gdyż ma to co chce aby miała moja studniówkowa sukienka chociaż wiem że jeszcze 4miesiące ale zacząć szukać można ^^
EwigerFeind
EwigerFeind
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://w.fotka.pl/062a9523ca.jpg

Cudo :zakochany:
Coś podobnego w Gdyni, w jednym z butików z sukniami balowymi/ślubnymi widziałam - cała z czarnej i kremowej satyny plus czarny tiul czy jak to tam się nazywa... :napalony:
julietta1506
julietta1506
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cudo Coś podobnego w Gdyni, w jednym z butików z sukniami balowymi/ślubnymi widziałam - cała z czarnej i kremowej satyny plus czarny tiul czy jak to tam się nazywa...

a orientujesz sie jaka cena jakos?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.