czytowazne1
czytowazne1
  16 września 2011 (pierwszy post)

widze chetnie dziewczyny tutaj pomagaja i doradzaja wiec zakladam kolejny temat:)
szukam dla kolezanki tuniki( ma urodziny i wiem ze takie jej sie podobaja) tylko nie wiem gdzie moge znaleźć taka, wstawiam linka zebyscie wiedzialy o co mi chodzi o jaki wzor tylko zeby byla ladna a nie badziewna jak ta
zdaje sie na wasz gust bo jest naprawde dobry:P
http://allegro.pl/hm-top-dluzsze-boki-czarny-koszulka-34-xs-i1816082435.html?source=oo do legginsow to bardzo ladnie pasuje jak ma takie dluzsze boki i fajny kolor i wzor
najlepiej fotki poprosze:)

mmaryjka
mmaryjka
  16 września 2011

może h&m?

czytowazne1
czytowazne1
  16 września 2011
http://www.pudelek.pl/artykul/34356/ewa_farna_konczy_18_lat_tak_sie_zmienila/ tu fajnie w tej szarej wyglada , cos tego typu mi chodzi
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może h&m?


no raczej, skoro jest z h&m :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Darunia511
  16 września 2011

w każdej sieciówce.

czytowazne1
czytowazne1
  16 września 2011

same konkrety, cos w tym temacie nikt pomoc nie potrafi:/ szkoda...

Babsy
Babsy
  16 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: h&m?


massacre
massacre: koro jest z h&m


czytowazne1
czytowazne1: same konkrety, cos w tym temacie nikt pomoc nie potrafi:/ szkoda...

piszą jak wół ze w h&m przeca:and:
czytowazne1
czytowazne1
  16 września 2011

chodzi mi o ladne a tam nie ma ladnych... to ma byc prezent a nie szmata do wycierania podlogi

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 września 2011
czytowazne1
czytowazne1: chodzi mi o ladne a tam nie ma ladnych... to ma byc prezent a nie szmata do wycierania podlogi


ciezko ci bedzie, to kolekcja typowo letnia, w River Island, Next bez problemu bys dostal... na wiosne

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

feuliette
feuliette
  17 września 2011

kolezanka taka w sh nabyła:ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.