Gotusiaaa
Gotusiaaa
  14 września 2011 (pierwszy post)

Potrzebuje kupic DOBRY korektor zielony, na wypryski .
Znacie jakies dobre, sprawdzone?

mmaryjka
mmaryjka
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie jakies dobre, sprawdzone?

sephora, ale to jest cała paletka. plusem jest to, że cieliste korektory są jeszcze lepsze niż zielony.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sephora, ale to jest cała paletka. plusem jest to, że cieliste korektory są jeszcze lepsze niż zielony

Jakas konkretna nazwa?
Cena ?
madzia2143
madzia2143
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje kupic DOBRY korektor zielony, na wypryski . Znacie jakies dobre, sprawdzone?

dziewczyny kiedyś bardzo chwaliły taki 3kolorowy z essence (zielony, beżowy i różowy kolor posiada). sama chcę go kupić ale u mnie jeszcze go nie widziałam :and:
mmaryjka
mmaryjka
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakas konkretna nazwa? Cena ?

paleta korektorów, +/- 50zł
sylwik
sylwik
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cieliste korektory są jeszcze lepsze niż zielony.

masz porownanie np z kryolanem?

taka?
mmaryjka
mmaryjka
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz porownanie np z kryolanem?

nie. ogólnie używam korektora bardzo rzadko, a jeśli używam to właśnie tego z sephory, albo mam w pisaku make up for ever i też jest rewelacyjny, ale jest płynny i to jest jednak inna formuła.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny kiedyś bardzo chwaliły taki 3kolorowy z essence (zielony, beżowy i różowy kolor posiada). sama chcę go kupić ale u mnie jeszcze go nie widziałam

A ja właśnie słyszałam całkiem odmienne opinie na jego temat. Ten "beżowy" jest bardzo ciemny, "brązowy" i w ogóle trudno go dopasować do koloru jakiejkolwiek cery. Miałam go kupić, miałam go w rękach, ale odłożyłam z powrotem na półkę.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

luk7
luk7
  14 września 2011

Zielony korektor?
Ja w podstawówie miałem biały,polecam.

pijana
pijana
  14 września 2011
luk7
luk7: Zielony korektor? Ja w podstawówie miałem biały,polecam.

:crylol: ''
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

inglot w słoiczku :tak:
kosztuje cs ponad 20zł - nie pamiętam dokładnie
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.