styka51
styka51
  13 września 2011 (pierwszy post)

Witam ;)

W Sao Paulo w Brazylii wybrano najpiękniejszą kobietę świata - tytuł Miss Universe 2011 powędrował do Leili Lopes z Angoli.

Uczestniczka z Angoli pokonała 88 rywalek, w tym naszą rodaczkę Rozalię Mancewicz. Podczas 60. finału tej imprezy koronę wręczyła jej zwyciężczyni z zeszłego roku, Meksykanka Jimena Navarrete.

Pierwszą wicemiss, ratując honor Słowiańszczyzny, została Ukrainka Olesia Stefanko, drugą - reprezentantka gospodarzy Priscilla Machado. Kolejne dwie lokaty przypadły kolejno Miss Filipin Shamcey Supsup i Miss Chin Lio Zilin.

Leili Lopes, ma 25 lat, 179 cm wzrostu i studiuje zarządzanie w Londynie. I właśnie w Wielkiej Brytanii zdobyła tytuł Miss Angoli Wielkiej Brytanii 2010, który utorował jej drogę do korony najpiękniejszej kobiety świata, którą na jej skronie włożyła ubiegłoroczna zwyciężczyni Ximena Navarrete.








Pierwsza Vice Miss - Ukrainka Olesia Stefanko




Druga Vice Miss - Priscilla Machado




I nasza reprezentantka Rozalia Mancewicz




Podoba się nowa Miss Universe?
Co na tak? Co na nie?
A co sądzicie o Vice Miss?
Mieliście "swoje" kandydatki?

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

mmaryjka
mmaryjka
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: min pomagajac dzieciom poprzez prace charytatywne

aha. no to nieźle.
za dzieci jej się chwali, co ona tam robi to nie wiem, mam nadzieję, że buduje szkoły.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  13 września 2011

Przeraża mnie wąskość kostiumu, po między nogami :nie:
Alucard
Alucard
  13 września 2011

Następna Etiopia...

marta0859
marta0859
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie tam...

JA tak uważam przynajmniej

i nie wiem czemu wszyscy się zachwycają tą miss, ja tam w niej nic urzekającego nie widzę :woot:

dla złośliwych- nie, to nie ból dupy :fakju: :D
Letal
Letal
  14 września 2011

aż mi się nie podoba ; [

asiulcia1
asiulcia1
  14 września 2011
styka51
styka51: Podoba się nowa Miss Universe?

tak srednio , usmiech na tak

styka51
styka51: A co sądzicie o Vice Miss? Mieliście "swoje" kandydatki?

tez takie srednie
nie, nie ogladalam .
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie wiem czemu wszyscy się zachwycają tą miss, ja tam w niej nic urzekającego nie widzę


nie ma sie czemu dziwic - po prostu nie jestes glosem wiekszosci :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BillieJean58
BillieJean58
  18 września 2011

śliczna dziewczyna.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.