mamboochaxd
mamboochaxd
  12 września 2011 (pierwszy post)

cześć i czołem!
Przez przypadek na jasną bluzkę spadł mi czerwony marker no i zostawił po sobie ślad.Da się to jakoś zlikwidować? Bluzka jest z takiego zwiewnego materiału :P

pozdrawiam

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  13 września 2011
annjamaica
annjamaica: Dr. beckmann fleckenteufel...

podbijam, to pomoze

massacre
massacre: NIE UZYWAJCIE VANISHA! TO GOWNO NIE DZIALA, A JAK UZYJECIE GO RAZ TO UTRWALI PLAME DO TEGO STOPNIA, ZE ZADEN INNY SRODEK NIE POMOZE! P.S. TO POTWIERDZONE INFO

moze u was w uk jest kiepski vanish :tak:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Kusza
Kusza: Ja pamiętam że u mnie w domu jak któraś sobie farbowała włosy to zawsze się zakrywała jednym ręcznikiem, który tylko do tego był przeznaczony, więc obstawiam że się nie da :] ze skóry ciężko zmyć, co dopiero z uibrania


dokladnie i zawsze ten recznik prany i prany, i tak mial na sobie plamy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze u was w uk jest kiepski vanish


nie wiem, gdzie jest sypany w Chinach czy Tajwanie - jest gownem nie wartym penna

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

incepcja1
incepcja1
  13 września 2011

mi ostatnio blyszczyk spadl na bala bluzke i nalalam wody do miski z chlorem. Niby jest znaczek nie chlorowac ale nic sie z bluzka nie stalo :) i teraz tak robie ze wszystkim co biale naturalnie bez wzgledu na zakaz chlorowania. Nie mam pojecia natomiast jak sie zachowa zwiewny material. Moze najpierw sprobuj vanisha albo spytaj w drogeii pewnie ci cos doradza jesli nic nie pomoze to sprobuj chlorem o ile oczywiscie bluzka jest biala bo napisals jasna.

Fieska
Fieska
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez przypadek na jasną bluzkę spadł mi czerwony marker no i zostawił po sobie ślad.Da się to jakoś zlikwidować? Bluzka jest z takiego zwiewnego materiału :P


Zapewne samo pranie nawet w 90 stopniach Ci nic nie da. Kasaki z pracy, w których zazwyczaj mam w kieszeniach pełno plam od markerów też się nie sprały.

annjamaica
annjamaica: http://www.eurapon.de/images/skaliert.php?pzn=3562856&size=250&.jpg


Spróbuj takim specyfikiem. Zapewne w jakiś sklepach, z artykułami zagranicznymi coś takiego mają. Kiedyś miałam białe spodnie upaćkane od trawy, ziemi i smoły i też niczym się nie sprały, dopóki nie spróbowałam czymś takim.
poprostuewelinka
poprostuewelinka
  16 września 2011

da sie zmyć farbe do włósów, napisałam Ci pw

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.