naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 września 2011 (pierwszy post)
Zamierzam wybrać się jutro na zabieg regulacji brwi do kosmetyczki, ponieważ stwierdziłam, że należałoby je poprawić.

1. Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?
2. Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki?
3. Ile to mniej więcej kosztuje?


:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 września 2011

Ja chodzę bardzo często, bo samej mi się nie chce wyrywac :ziober2:

Zazwyczaj płaciłam 5 zł ale ostatnio brała nawet 6 czy 7, a co najdziwniejsze w tym wszystkim zwykła fryzjereczka na stażu robiła mi je lepiej niż cała szefowa salonu.

Jedne po wosku dorywają jeszcze włoski a niektore mówią tylko "dziękuje".

Kiedyś właśnie chciałam żeby mi kształt zmieniła jedna to powiedziała ze z przodu muszę miec o wiele grubsze, wiec sobie sama w domu zrobiłam, a następnym razem dostosowywała się do mojego gustu :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
boniwinter
boniwinter
  11 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ja chodzę bardzo często, bo samej mi się nie chce wyrywac

leniuch:mlotek:

Sylvinka
Sylvinka: Kiedyś właśnie chciałam żeby mi kształt zmieniła jedna to powiedziała ze z przodu muszę miec o wiele grubsze, wiec sobie sama w domu zrobiłam, a następnym razem dostosowywała się do mojego gustu :)

i jak myslisz miala racje czy raczej Ty? bo wiesz, generalnie chodzi o to zeby sie dobrze czuc jak sie patrzy w lutro, a kosmetyczka niekoniecznie musi miec racje.
Jest kilka zasad dopasowania brwi.
SoDope
SoDope
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a kosmetyczka niekoniecznie musi miec racje.

kosmetyczka zazwyczaj robi takie brwi by wyglądały naturalnie i nie było efektu 'złośliwej' twarzy.

ale są też takie kretynki które robią masakre - ale nie będę odpowiadać za wszystkie kosmetyczki na świecie XD
boniwinter
boniwinter
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie było efektu 'złośliwej' twarzy.

to chyba kwestia urody i rysow twarzy bo wlasnie chcialam byc troche zla.
a ja wlasnie takie mam brwi
mialam kiedys bardzo okragle brwi i wygladalam jak niemowlak teraz moje brwi nadaja mojej twarzy zupelnie innego wyrazu.

dobra kosmetyczka bedzie wiedziala co zrobic z brwiami, a moze sie myle, ale moim zdaniem....ja mam genialna kosmetyczke
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  11 września 2011

Kiedyś chciałam pójść, bo wyczytałam, że właśnie 5zł to kosztuje, więc spoko. Poszłam do najbliższej kosmetyczki spytać o cenę, zażyczyła sobie 15zł. Zrezygnowałam, już wolę sama sobie w domu regulować pęsetą :P Ale jakby faktycznie gdzieś w okolicy regulowali za 5zł, to bym chodziła, czemu nie :)

A.

Kusza
Kusza
  12 września 2011

Ja generalnie ostatnio miałam postanowienie :rotfl:
UWIELBIAM rwać sobie brwi, przyglądając się sobie w lustrze patrzę non stop na brwi i wypatruję co by tu można wyrwać ]:->
Niestety mam bardzo jasne brwi i rzadkie, czasami mam wrażenie że mogłabym policzyć te które mi zostały i tworzą jakiś tam kształt.
Wracając do postanowienia - chciałam żeby mi zarosły i zrobić sobie trochę "grubsze" bo od tej manii wyrywania niewiele ich zostało... Oczywiście nie wychodzi mi to zbyt dobrze. Sama bym nigdy nie poszła do kosmetyczki, nie miałabym na tyle zaufania do jakiejś baby od której zależy wygląd mojej twarzy :D Ale co kto lubi.

A apropo brwi mam pytanie: Jak wspomniałam mam bardzo rzadkie i jasne. Ostatnio zaczęłam je sobie przyciemniać brązowym cieniem do powiek, mam rude włosy, makijaż oczu zawsze brązowy - czy jakaś kosmetyczka zrobi mi hennę brwi ale nie taką jaką widzę na ulicy że tak wieśniacko wyglądają, tylko ładny jasno brązowy odcień, bo jednak dziwnie wyglądam z brwiami praktycznie w kolorze skóry, jakbym miała czoło 2 razy wyższe ;|
":D

marta0859
marta0859
  12 września 2011
naaats
naaats: 1. Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?

Nie wiem. To chyba zależy od kosmetyczki.

naaats
naaats: 2. Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki?

Od ręki.

naaats
naaats: 3. Ile to mniej więcej kosztuje?

nie byłam nigdy na takim czymś, ale na pewno nie więcej niż 10 zł, zależy od salonu.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 września 2011

a ja mam jedną brew i czuję się z tym zajebiście.

pijana
pijana
  12 września 2011
naaats
naaats: 1. Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić? 2. Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki? 3. Ile to mniej więcej kosztuje?

1. U mnie naturalny kształt brwi raczej narzuca kosmetyczce jak ma wyrywać, pyta się jedynie czy mają być trochę cieńsze czy grubsze. Chociaż pewnie niteczki dałoby się zrobić, ale wiadomo, że nie chcę.
2. Ja muszę się zapisywać, bo chodzę do bardzo "rozrywanej" dziewczyny
3. Ja płacę 5 zł.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 września 2011
naaats
naaats: . Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?


z kosmetyczkami to tak jak z fryzjerkami, jedna tylko strzyze a druga ci dopasuje, doradzi, wymodeluje :tak:
musisz wyczuc z kim masz doczynienia... ja bym spojrzala na jej twarz i jakie ona ma brwi - z kosmetyczka jest tak jak z wyborem fryzjerki - moja kosmetyczka wyglada tak, ze sama bym chciala ja bzyknac :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam jedną brew i czuję się z tym zajebiście.


bez kitu z nim mi sie kojarzysz :ninja:


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

u0u
u0u
  12 września 2011

a ja mam zajebiste brwi

SoDope
SoDope
  12 września 2011
massacre
massacre: z kosmetyczkami to tak jak z fryzjerkami, jedna tylko strzyze a druga ci dopasuje, doradzi, wymodeluje musisz wyczuc z kim masz doczynienia... ja bym spojrzala na jej twarz i jakie ona ma brwi - z kosmetyczka jest tak jak z wyborem fryzjerki - moja kosmetyczka wyglada tak, ze sama bym chciala ja bzyknac

Dokładnie ..
trzeba wiedzieć jak wygląda kosmetyczka a potem jej się oddać w ręcę.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 września 2011
massacre
massacre: bez kitu z nim mi sie kojarzysz

ostatni gif mnie rozwalił :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam zajebiste brwi


ty masz wszystko zajebiste :*

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatni gif mnie rozwalił


pewnie czesto masz taka mine po przeczytaniu moich postow :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.