naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 września 2011 (pierwszy post)
Zamierzam wybrać się jutro na zabieg regulacji brwi do kosmetyczki, ponieważ stwierdziłam, że należałoby je poprawić.

1. Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?
2. Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki?
3. Ile to mniej więcej kosztuje?


:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

SoDope
SoDope
  11 września 2011
naaats
naaats: Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?

tak.

naaats
naaats: Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki?

to trwa max 2 minuty - nie trzeba się zapisywać.
chyba, że kosmetyczka w tym samym czasie będzie robiła dłuższy zabieg to przecież nie będzie moga zostawić 'klientki' i Ciebie 'zrobić'

naaats
naaats: Ile to mniej więcej kosztuje?

sama regulacja ? 5 zł max.
Paulinessa
Paulinessa
  11 września 2011
naaats
naaats: 1. Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić? 2. Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki? 3. Ile to mniej więcej kosztuje?


1. Tak, ale może zapytać o Twoje zdanie
2. Ja sie musiałam zapisać ostatnio, bo była baaardzo zajęta jak zachodziłam sprawdzić czy mi zrobi :)
3. 5 zł.
Babsy
Babsy
  11 września 2011

tez za jaki tydzien sie wybiore, jak mi mniej wiecej odrosna:)

Paulinessa
Paulinessa
  11 września 2011

I polecam regulacje woskiem i poprawki ewentualne pęsetą.

SoDope
SoDope
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I polecam regulacje woskiem i poprawki ewentualne pęsetą.

Nie wszystkie kosmetyczki potrafią robić dobrze woskiem przy OCZACH bo mogą zostać cudowne zaczerwienienie ewentualnie 'strupki' jak ktoś ma bardzo wrażliwą skóre - tak więc powstrzymałabym się bez poleceniem.
Paulinessa
Paulinessa
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszystkie kosmetyczki potrafią robić dobrze woskiem przy OCZACH bo mogą zostać cudowne zaczerwienienie ewentualnie 'strupki' jak ktoś ma bardzo wrażliwą skóre - tak więc powstrzymałabym się bez poleceniem.


Ja jestem akurat bardzo zadowolona z takiego sposobu.
SoDope
SoDope
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem akurat bardzo zadowolona z takiego sposobu.

dobrze podkreśliłaś - Ty.
to się dobrze sprawdza w momencie kiedy ktoś już ma ustalony 'kształt' brwi a koleżanka dopiero idzie pierwszy raz.

takie mam przeczucie :mrgreen: :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a koleżanka dopiero idzie pierwszy raz. takie mam przeczucie :D

Tak, pierwszy raz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Tak, ale może zapytać o Twoje zdanie

Czyli np. co i co wtedy powiedzieć ? Takie bez sensu pytanie, ale wolę wiedzieć dokładnie niż wyglądać potem jak wiecznie zdziwiona :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Silencio30
Silencio30
  11 września 2011
naaats
naaats: Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?

tak, aczkolwiek trafiłam już na 2 które mi spieprzyły niezle kształt brwi

naaats
naaats: Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki?

Jak akurat będzie miała wolne to zrobi od ręki

naaats
naaats: Ile to mniej więcej kosztuje?

5-15 zł w zależności od salonu
Paulinessa
Paulinessa
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze podkreśliłaś - Ty. to się dobrze sprawdza w momencie kiedy ktoś już ma ustalony 'kształt' brwi a koleżanka dopiero idzie pierwszy raz. takie mam przeczucie :D


Bardzo możliwe. Ja też miałam na początku pęsetą, ale już bym wosku nie zamieniła :)

naaats
naaats: Czyli np. co i co wtedy powiedzieć ? Takie bez sensu pytanie, ale wolę wiedzieć dokładnie niż wyglądać potem jak wiecznie zdziwiona :D


No możesz sama sobie dobrać kształt jaki uważasz, przynieść nawet wydruk z internetu. Ja tam powiedziałam, żeby zrobiła jak uważa, tylko żeby to niteczki przypadkiem nie były. :)
feuliette
feuliette
  11 września 2011

sama dobiera kształty ale zawsze Ciebie się pyta które preferujesz ;>

SoDope
SoDope
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 5-15 zł w zależności od salonu

15 złotych za samo wyrwanie brwi to jest jakiś skandal O_o
albo złota pęsetą wyrywają ..

15 zł to się płaci za henne z regulacją ..
boniwinter
boniwinter
  11 września 2011
naaats
naaats: 1. Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?

dobra i profesjonalna kosmetyczka powie Ci, a nawet narysyje olowkiem jakie brwi beda pasowaly do Twojej twarzy i zapyta sie o Twoje zdanie

naaats
naaats: 2. Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki?

to bardzo szybki zabieg i mysle, ze nie trzeba sie na to zapisywac, nawyzej poczekasz pare minut

naaats
naaats: 3. Ile to mniej więcej kosztuje?

nie mam pojecia bo ja sobie sama reguluje
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 września 2011
naaats
naaats: 1. Kosmetyczka sama będzie wiedziała, jaki kształt będzie pasował do mojej twarzy, czy będzie się mnie pytać jaki kształt brwi ma mi zrobić?

jeśli pójdziesz do dobrej i sprawdzonej kosmetyczki to tak:)

naaats
naaats: 2. Na taki mały zabieg trzeba się zapisywać, czy zrobi mi to od ręki?

myślę, że raczej opwinna zrobic to od ręki :)

naaats
naaats: 3. Ile to mniej więcej kosztuje?

około 5zł, z henną max 15zł

....ale weszłam raz na stronę jakiegoś pożal się boże 'salonu' i w cenniku była cena za samą regulację 10zł! :zonk:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.