ErisGrim
ErisGrim
  10 września 2011 (pierwszy post)

Oto sukienka (jednak w rzeczywiostości rękawy nie są tak długie. Sięgają do przedramion. Dekold jest dośc spory.)


oraz buty( w tym, że moje nie mają 'języka' i nie są aż tak ciężkie)


i tu zaczyna się mój problem... nie za bardzo wiem jakie dodatki oraz makijaz do niej dobrac. Myślałam o zwyklym złotym medaliku na dlugim łańcuszku i kreskach na powiekach jednak mam nadzieje, że zaproponujecie mi coś ciekawszego :P

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 września 2011

ja bym powiekę pomalowała różowo-koralowym cieniem ze złotymi drobinkami + tradycyjna czarna kreska, usta w naturalnym kolorze pomalowane pomadką nawilżającą, żeby się nie błyszczały tak mocno jak po błyszczyku

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
ErisGrim
ErisGrim
  10 września 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ja bym powiekę pomalowała różowo-koralowym cieniem ze złotymi drobinkami + tradycyjna czarna kreska, usta w naturalnym kolorze pomalowane pomadką nawilżającą, żeby się nie błyszczały tak mocno jak po błyszczyku


Podoba mi się pomysł z cieniem :P zazwyczaj używam brązów, szarości lub różnych odcieni niebieskiego, ale pomysł z koralem wydaje mi się całkiem niezly :P dzięki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.