agoosiaaa
agoosiaaa
  8 września 2011 (pierwszy post)

Hej ho :)

Pregnancy pageant

Czyli konkurs na miss ciezarnych.
Wiekszosc matek w zaawansowanej ciazy woli relaksowac sie w domu, jednak nie te przyszle mamy z Houston w Texasie.
Dumnie pokazywaly swoje brzuchy a nawet robily szpagaty na scenie.

Zdjatka:











By wziasc udzial w konkursie nalezalo bym minimum 3 miesiace od daty porodu :)
Nagroda za pierwsze miejsce byly kupony o wartosci 800$, aparat cyfrowy oraz wybielanie zebow.

Pytanka:
1. Jak wam sie podoba pomysl na konkurs?
2. Ogladalybyscie tego typu konkursy?
3. Teoretycznie, bedac w ciazy zdecydowalybyscie sie na udzial w takim konkursie?

4. Dla panow: chcielibyscie zobaczyc wasza ciezarna partnerke w takowym szol :pavarotti:??



Pozdrawiam, Agus :)
boniwinter
boniwinter
  8 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanka: 1. Jak wam sie podoba pomysl na konkurs? 2. Ogladalybyscie tego typu konkursy? 3. Teoretycznie, bedac w ciazy zdecydowalybyscie sie na udzial w takim konkursie?

1. totalna bezmyslnosc jak dla mnie.
Ja wiem, ze kazda kobieta chce sie czuc pieknie w ciazy, ale to juz lekki fetysz dla potrzebujacych
2. absolutnie nie bo jest generalnie bylby to konkurs tylko dla ciezarnych i to po to zeby sie na maxa zdolowac albo podbudowac
3. oczywiscie, ze nie.....bo to jest cos co chcialabym przezyc sama ze swoim partnerem.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 września 2011

po co ogladac, to tak jakbym ogladał kawał miesa w tv a nie mógłbym go zjesc, wole wziac polke zpałodnic ja a potem moze byc moja miss pregnant :rotfl:

Transcendencja
Transcendencja
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Dla panow: chcielibyscie zobaczyc wasza ciezarna partnerke w takowym szol ??

Żadnej ciężarnej , a tym bardziej partnerki ! Mui borze przecież to takie zobowiązujące .
styka51
styka51
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie podoba pomysl na konkurs? 2. Ogladalybyscie tego typu konkursy? 3. Teoretycznie, bedac w ciazy zdecydowalybyscie sie na udzial w takim konkursie?

1. Już kiedyś czytałam o tym... trochę durne to jak dla mnie.
2. Raz może bym obejrzała z ciekawości... chyba, że przyszłe matki byłyby zawistne i byłoby ciekawe ;p
3. Nie... jak będę w ciąży, to będę chodzić do lekarza, chodzić na spacerki i kremować się, o :crylol: A tak na serio... nie poszłabym do takiego konkursu, wiadomka, że bym nie wygrała... :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanka: 1. Jak wam sie podoba pomysl na konkurs? 2. Ogladalybyscie tego typu konkursy? 3. Teoretycznie, bedac w ciazy zdecydowalybyscie sie na udzial w takim konkursie? 4. Dla panow: chcielibyscie zobaczyc wasza ciezarna partnerke w takowym szol ??


1. moze byc - lepsze to, niz te ciezarne siedzace na kanapie przez cale 9 miesiecy
2. pewnie tak, dla beki ;)
3. bez ciazy nie wystepowalabym, w ciazy tez nie
4. odpowiem za mojego pana - jemu na pewno by sie taki konkurs spodobal - ma fetysz do ciezarnych kobiet :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011

Czego to nie wymyślą.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Dla panow: chcielibyscie zobaczyc wasza ciezarna partnerke w takowym szol ??

No raczej nie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Patrishia
Patrishia
  9 września 2011
styka51
styka51: i kremować się

Same głupie żarty mi przychodzą do głowy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie ma to jak wygibasy przed porodem, lol.

Nie podoba mi się taki konkurs jakoś..
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz lekki fetysz dla potrzebujacych

nie wiem dlaczego, ale wlasnie tak samo mi sie to kojarzy... poza tym, jednak ma sie w sobie dziecko i tak pokazywac sie w bikinii ukazujac sie jako w pewnym sensie obiekt seksualny... no nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: wole wziac polke zpałodnic ja a potem moze byc moja miss pregnant

zpalodnic :rotfl:

styka51
styka51: A tak na serio... nie poszłabym do takiego konkursu, wiadomka, że bym nie wygrała...

skad wiesz ze nie :rotfl:

massacre
massacre: 1. moze byc - lepsze to, niz te ciezarne siedzace na kanapie przez cale 9 miesiecy

wiesz, ja wole cos po srodku - tak samo jakbym nie chciala wybierac miedzy byciem anorektyczka a wielorybe,, bo zadne z nich dobre nie jest.
tzn przynajmniej ja tak patrze na ten konkurs, jak w pewnym sensie cos ekstremalnego, no ale z drugiej strony co kto lubi, w to co inni ze swoim cialem robia sie nie wtracam :)
Darunia511
Darunia511
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie podoba pomysl na konkurs? 2. Ogladalybyscie tego typu konkursy? 3. Teoretycznie, bedac w ciazy zdecydowalybyscie sie na udzial w takim konkursie?

1. Nie podoba mi się, albo inaczej.. Jest mi to obojetne. Jak dzięki temu te babki lepiej się czują, mają z tego frajdę, to czemu nie?
2. Nie
3. Nie
styka51
styka51
  9 września 2011
Patrishia
Patrishia: Same głupie żarty mi przychodzą do głowy

Np.?

Konto usunięte
Konto usunięte: skad wiesz ze nie

Może mój brzuszek byłby najładniejszy... ale z moją twarzą :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale z drugiej strony co kto lubi, w to co inni ze swoim cialem robia sie nie wtracam :)


dokladnie, dlatego zacytuje:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dzięki temu te babki lepiej się czują, mają z tego frajdę, to czemu nie?


i podbijam - wiadomo :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie podoba pomysl na konkurs? 2. Ogladalybyscie tego typu konkursy? 3. Teoretycznie, bedac w ciazy zdecydowalybyscie sie na udzial w takim konkursie?

1. Okropny. Nie powinno być takich konkursów.
2. Nie.
3. Nie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie podoba pomysl na konkurs? 2. Ogladalybyscie tego typu konkursy? 3. Teoretycznie, bedac w ciazy zdecydowalybyscie sie na udzial w takim konkursie?

1. Tragedia
2. Nie !!!
3. Czy w ciąży czy nie, pajacem nie jestem.
Konto usunięte
Konto usunięte: By wziasc

Wziąć
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.