Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  8 września 2011 (pierwszy post)

Witam, jakieś 2 tygodnie temu kupiłam sobie baleriny. Wygodne, miękkie itp.
Wczoraj czułam jak mnie z tyłu lekko "piłują", ale nie przejęłam się tym zbytnio, bo ganiałam po mieście robiąc zakupy. Wróciłam do domu, zdjęłam buty - paskudne otarcie z tyłu, wyczułam odciski. Po godzinie stopa zaczęła mi PUCHNĄĆ. Kostki już nie widać. Boli przy chodzeniu. Smaruję to altacetem, ale ból nadal pozostał. Co mogę jeszcze zrobić na chwilę obecną? Jakim cudem tak mi spuchła stopa, zwykłe otarcie mogło to spowodować?

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  8 września 2011
Babsy
Babsy: napisala, ze jej spuchla kostka przeciez.

No to właśnie jedynie co najwyżej na opuchliznę podziała ten Altacet,ale co z odciskami i otarciami spowodowanymi złym obuwiem ? Trzeba jakoś zadziałać na to.
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  8 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to właśnie jedynie co najwyżej na opuchliznę podziała ten Altacet,ale co z odciskami i otarciami spowodowanymi złym obuwiem ? Trzeba jakoś zadziałać na to.

Na razie muszę coś zrobić z tą kostką, to jest gorsze niż odciski

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  8 września 2011
Zielinek34
Zielinek34: Na razie muszę coś zrobić z tą kostką, to jest gorsze niż odciski

Miałem dwa razy skręcony staw skokowy i mega opuchliznę na kostce, więc faktycznie polecam okłady z Altacetu + dodatkowo jakiś lód, może być w sprayu. U lekarza dostałem też takie tabletki na rozgonienie opuchlizny, bodajże Aescin,ale nie wiem czy to jest na receptę czy nie.
boniwinter
boniwinter
  8 września 2011
Zielinek34
Zielinek34: Witam, jakieś 2 tygodnie temu kupiłam sobie baleriny. Wygodne, miękkie itp. Wczoraj czułam jak mnie z tyłu lekko "piłują", ale nie przejęłam się tym zbytnio, bo ganiałam po mieście robiąc zakupy. Wróciłam do domu, zdjęłam buty - paskudne otarcie z tyłu, wyczułam odciski. Po godzinie stopa zaczęła mi PUCHNĄĆ. Kostki już nie widać. Boli przy chodzeniu. Smaruję to altacetem, ale ból nadal pozostał. Co mogę jeszcze zrobić na chwilę obecną? Jakim cudem tak mi spuchła stopa, zwykłe otarcie mogło to spowodować?

szczerze Ci powiem, ze to troche nienormalne zeby nogi az tak spuchly nawet jak bylyby niewygodne.
Mnie obcieraja wszelkiego rodzaju buty i naprawde mam z tym problem, ale nigdy do takiego stanu!
Moze to glupie, ale moze jakies muszki Ci nogi pogryzly albo masz alergie na ktorys z materialow, z ktorego sa Twoje buciki wykonane?
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze to glupie, ale moze jakies muszki Ci nogi pogryzly albo masz alergie na ktorys z materialow, z ktorego sa Twoje buciki wykonane?

Na wszelki wypadek wzięłam leki od uczulenia, ale nie pomogły.

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.