BillieJean58
BillieJean58
  4 września 2011 (pierwszy post)

Hey. Mam pytanie. ;)

Czy jest jakiś krem/roll on itp. który skutecznie rozjaśnia cienie pod oczami.? Może same jakiegoś używałyście i był skuteczny.?

+ czy po odrostach dobry fryzjer dałby rade zafarbować włosy na mój naturalny odcień.?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobry fryzjer dałby rade


DOBRY fryzjer ze wszystkim da rade :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: /roll on


Vichy Aqualia

Roc

i moj ulubiony Yves Saint Laurent

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 września 2011
massacre
massacre: i moj ulubiony Yves Saint Laurent http://cakedinmakeup.files.wordpress.com/2011/03/yves-saint-laurent-touche-eclat.jpg

no wlasnie touche eclat podobno jest naj, tak sie zbieram i zbieram zeby go kupic :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 września 2011
massacre
massacre: Vichy Aqualia

mam, wielbie :tak:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie touche eclat podobno jest naj, tak sie zbieram i zbieram zeby go kupic

ja tez, ile kostuje? podejrzewam ze duzo :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 września 2011
Prinz
Prinz: ja tez, ile kostuje? podejrzewam ze duzo


kupuje w littlewoods za £31.00
wiec tak srednio, wiadomo mozna dostac jakies rimmele srele za ok £6-£10... ale tak czy siak £31 to tak jak 31zl w PL, wiec jakos mnie tak nie boli

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 września 2011
massacre
massacre: kupuje w littlewoods za £31.00 wiec tak srednio, wiadomo mozna dostac jakies rimmele srele za ok £6-£10... ale tak czy siak £31 to tak jak 31zl w PL, wiec jakos mnie tak nie boli

kupie chyba jeszcze przed wyjazdem do PL, jakos uspokoje sumienie gdy zaplace za to w € :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

sylwik
sylwik
  4 września 2011
massacre
massacre: le tak czy siak £31 to tak jak 31zl w PL, wiec jakos mnie tak nie boli

kosztuje ~150zl w pl:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest jakiś krem/roll on itp. który skutecznie rozjaśnia cienie pod oczami.?

testowalam prawie wszystko typu garniery itp, i kazdy gowno daje. moze te z troche wyzszej polki cos daja ale na efekt po niedrogich nie ma co liczyc.
boniwinter
boniwinter
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: + czy po odrostach dobry fryzjer dałby rade zafarbować włosy na mój naturalny odcień.?

oczywiscie, ze :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest jakiś krem/roll on itp. który skutecznie rozjaśnia cienie pod oczami.?

ja uzywam korektora rozjasniajacego Lancome i jestem bardzo zadowolona
mmaryjka
mmaryjka
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest jakiś krem/roll on itp. który skutecznie rozjaśnia cienie pod oczami.?

nie mam cieni pod oczami, ale moja koleżanka ma i używa ten i baaardzo chwali, mimo że nie jest stricte na cienie.

ja mam phenome happy, jestem niesamowicie zadowolona. inne lancome, estee, chanel, clinique się chowają przy tym.
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 września 2011
Prinz
Prinz: ja tez, ile kostuje? podejrzewam ze duzo

w debenhamsie widze troche ponad 22 funy, w bootsie 24.50

massacre
massacre: kupuje w littlewoods za £31.00

szczerze mowiac to za taka cene go pierwsze widze :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mowiac to za taka cene go pierwsze widze :D


prosze:
http://www.littlewoods.com/ysl-touche-eclat-radiant-touche-no1/512034201.prd?browseToken=%2fq%2ftouche+eclat

littlewoods jest drozszy, ale za to daje rewardy do zakupow, tak jak ta bluza z Superdry za £92 ponoc w Very jest za £72 - po prostu maja wliczona dostawe, a za kazde wydane pieniadze dostaje reward, wiec mi to tam wisi i tak wychodzi na to samo ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 września 2011
massacre
massacre: prosze: http://www.littlewoods.com/ysl-touche-eclat-radiant-touche-no1/512034201.prd?browseToken=%2fq%2ftouche+eclat littlewoods jest drozszy, ale za to daje rewardy do zakupow, tak jak ta bluza z Superdry za £92 ponoc w Very jest za £72 - po prostu maja wliczona dostawe, a za kazde wydane pieniadze dostaje reward, wiec mi to tam wisi i tak wychodzi na to samo ;)

spoko, spoko, tak po prostu mnie to zdziwilo, u mnie mam tylko littlewoods clearance, wiec nie wiem jak ceny w normalnym.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, spoko,


ja nie klamie :ziober2:
spoks, zawsze do uslug

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie mam tylko littlewoods clearance

nie wiem co to
ja nie wiem gdzie mam jakiegos najblizszego littlewoodsa, zawsze zamawiam online

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.