kissangelkiss
kissangelkiss
  2 września 2011 (pierwszy post)

witam ;)

po ostatnich upalach moj ukochany podkład city matt przestal działac... :( wiec poszukuje nowego matującego jak najdłuzej (nos, czolo, policzki) ale i mocno kryjącego ( przebarwienia na policzkach) najlepiej cos z drogerii do 50 zł.

korektory : jakis pod oczy na cienie mocno fioletowe...
i antybakteryjny na przebarwienia / zaczerwienienia.

co polecacie? :)
pozdrawiam !

Patrishia
Patrishia
  2 września 2011

Do 50 zł hm.
Może z Maybelline, DMM?
Chociaż jeśli masz skłonności do skórek, to odradzam.
Ostatnio miałam z Manhattanu -
I nie narzekałam. A mam takie przebarwienie na policzku jak rumieniec i ne widać.

Teraz mam jakieś dziwne coś, bo mi było trzeba coś taniego na szybko i lepszy od mejbelina za 4 dychy :D

kissangelkiss
kissangelkiss
  2 września 2011
Patrishia
Patrishia: Teraz mam jakieś dziwne coś, bo mi było trzeba coś taniego na szybko i lepszy od mejbelina za 4 dychy :D


ooo wczoraj z 15 min stałam w naturze przy Kobo własnie i myslałam nad tym ale jakos nie mam zaufania do tej firmy. moglabys cos wiecej napiasc o tym podkładzie? jak kryje jak matuje itd? :P
Patrishia
Patrishia
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo wczoraj z 15 min stałam w naturze przy Kobo własnie i myslałam nad tym ale jakos nie mam zaufania do tej firmy. moglabys cos wiecej napiasc o tym podkładzie? jak kryje jak matuje itd? :P

To czekaj, i tak muszę wyjść to sobie wysmaruje ryj i sprawdzę dokładnie :ziober2:
Patrishia
Patrishia
  2 września 2011

No więc kryje całkiem ładnie, przebarwienie na policzku zniknęło całkowicie. http://www.cami-antiaging.eu/images/2.nacz-kapil-po-th-a.JPG coś podobnego jak to zaróżowienie koło brody dziecka, tylko malutkie.
Co do matowania, to matuje ładnie, poza miejscem pod oczami gdzie odrobinkę się świeci.
Jest gęsty, więc trzeba umieć sie z nim obchodzić, ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Ma miły i delikatny zapach. Nie robi efektu maski, ładnie wyrównuje kolor i skóra jest fajna w dotyku po nim :P Jak z trwałością, hm.. nie zauważyłam problemów z tym, ale najwyżej jeszcze dopiszę później w nocy ile się utrzymał sam, zanim go zmyję ; )

kissangelkiss
kissangelkiss
  2 września 2011
Patrishia
Patrishia: No więc kryje całkiem ładnie, przebarwienie na policzku zniknęło całkowicie. http://www.cami-antiaging.eu/images/2.nacz-kapil-po-th-a.JPG coś podobnego jak to zaróżowienie koło brody dziecka, tylko malutkie. Co do matowania, to matuje ładnie, poza miejscem pod oczami gdzie odrobinkę się świeci. Jest gęsty, więc trzeba umieć sie z nim obchodzić, ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Ma miły i delikatny zapach. Nie robi efektu maski, ładnie wyrównuje kolor i skóra jest fajna w dotyku po nim :P Jak z trwałością, hm.. nie zauważyłam problemów z tym, ale najwyżej jeszcze dopiszę później w nocy ile się utrzymał sam, zanim go zmyję ; )


dziękuję Ci bardzo :) wezmę to pod uwage, mozliwe ze sie na niego skusze :D
Patrishia
Patrishia
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuję Ci bardzo :) wezmę to pod uwage, mozliwe ze sie na niego skusze :D

Wiesz, wypróbuj go sobie tam, właśnie na jakimś przebarwieniu, czy coś i zobacz. Tak nigdy nie narzekam na zakup, nie licząc właśnie dream matte mousse, ale to zima była.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  3 września 2011

od dluzszego czasu tez poszukuje dobrego korektora .. niestety nic mnie nie zadowolilo .. ych ;((

incepcja1
incepcja1
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale i mocno kryjącego ( przebarwienia na policzkach) najlepiej cos z drogerii do 50 zł.

mam tez taki problem co kupie jakis podklad to albo kryje albo matuje :/ Mayelline Dream Satin Liquid kryje moje czerowne polika rewelacyjnie ale swieci sie szybko. Ma cudowne cieple odcienie naturalnie wyglada na buzi i przede wszystkim ma odcien nie rozowy tylko typowo opalony cos cudownego. Gdyby u mnie w drogerii dostepny byl max factor LP to zdecydowanie bym go kupila ale ze nie ma wiec moge tylko polecic bo wiem ze w polsce sa i matowanie ma swietne a krycie jeszcze lepsze:)
ale ma cudowne cieple odcienie naturalnie wyglada na buzi i przede wszystkim ma odcien nie rozowy tylko typowo opalony cos cudownego. na cienie pod oczami pomaga rumianek. wiadomo ze nie zniweluje calkowicie ale po rumianku nawet tani korektor ladnie przykryje te since.
incepcja1
incepcja1
  4 września 2011

Sorki pomylilo mi sie
mam tez taki problem co kupie jakis podklad to albo kryje albo matuje :/
Mayelline Dream Satin Liquid kryje moje czerowne polika rewelacyjnie ale swieci sie szybko. Ma cudowne cieple odcienie naturalnie wyglada na buzi i przede wszystkim ma odcien nie rozowy tylko typowo opalony cos cudownego. Gdyby u mnie w drogerii dostepny byl max factor LP to zdecydowanie bym go kupila ale ze nie ma wiec moge tylko polecic bo wiem ze w polsce sa i matowanie ma swietne a krycie jeszcze lepsze:)
na cienie pod oczami pomaga rumianek. wiadomo ze nie zniweluje calkowicie ale po rumianku nawet tani korektor ladnie przykryje te since.

samsung789
samsung789
  5 września 2011
Patrishia
Patrishia: Może z Maybelline, DMM?

słabiutki

Konto usunięte
Konto usunięte: ) najlepiej cos z drogerii do 50 zł.

w promocji kupisz wiele duzo lepsdzych niż ten powyzszy, astor, itp
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.