Vanillla
Vanillla
  2 września 2011 (pierwszy post)
Witajcie :)
Chciałabym poznać Waszą opinię nt. kolorów.
Mianowicie chodzi mi o tę sukienkę -


Jak kolorystycznie dobrać do niej koszulę i krawat dla mojego partnera?
Myślałam nad standardem - biała koszula i czarny krawat, ale chcę dopuścić do tego, żebyśmy wyglądali jak osy :)
Czekam na Wasze propozycje!
Vanillla
Vanillla
  2 września 2011

ale nie chcę* - pomyłeczka

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  2 września 2011

A coś z brązem?

Vanillla
Vanillla
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Chciałabym założyć czarne buty i złotą biżuterię. Biżuteria jak biżuteria, ale czy np. brązowy krawat nie pogryzie się z moimi butami?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  2 września 2011
Vanillla
Vanillla: Chciałabym założyć czarne buty i złotą biżuterię. Biżuteria jak biżuteria, ale czy np. brązowy krawat nie pogryzie się z moimi butami?

Ewentualnie, jeśli lubisz żywsze, odważniejsze kolory
to fajnie wygląda połączenie żółtego/pomarańczowego z fioletem ;)
Przynajmniej moim zdaniem :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011
Vanillla
Vanillla: Jak kolorystycznie dobrać do niej koszulę i krawat dla mojego partnera?

Biała koszula w cienkie żółte paski lub cała biała i krawat pod kolor sukienki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Babsy
Babsy
  2 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: krawat pod kolor sukienki.

to juz passe;)
Darunia511
Darunia511
  2 września 2011
Vanillla
Vanillla: Jak kolorystycznie dobrać do niej koszulę i krawat dla mojego partnera? Myślałam nad standardem - biała koszula i czarny krawat, ale chcę dopuścić do tego, żebyśmy wyglądali jak osy :) Czekam na Wasze propozycje!

Ja bym go zmusiła na klasyczne wyjście - biała koszula, czarna marynarka, zółty krawat i miałabym gdzieś, że jak pszczółki, mi sie te kolory podobają. I mam w dupie że passe.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011
Babsy
Babsy: to juz passe;)

No coś Ty?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym go zmusiła na klasyczne wyjście - biała koszula, czarna marynarka, zółty krawat i miałabym gdzieś, że jak pszczółki, mi sie te kolory podobają. I mam w dupie że passe.

Popieram - fajnie to będzie wyglądać :)
Babsy
Babsy
  2 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No coś Ty?

ano cos ja;) juz ze dwa lata temu o tym slyszalam;)
psychicznatortura
psychicznatortura
  2 września 2011
Vanillla
Vanillla: żebyśmy wyglądali jak osy :)

:rotfl:

asiulcia1
asiulcia1
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Darunia511:Ja bym go zmusiła na klasyczne wyjście - biała koszula, czarna marynarka, zółty krawat i miałabym gdzieś, że jak pszczółki, mi sie te kolory podobają. I mam w dupie że passe. Popieram - fajnie to będzie wyglądać :)


podbijam :mrgreen:
Vanillla
Vanillla
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie, jeśli lubisz żywsze, odważniejsze kolory to fajnie wygląda połączenie żółtego/pomarańczowego z fioletem ;) Przynajmniej moim zdaniem :)

Pomyślę nad tym, ciekawa propozycja :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Biała koszula w cienkie żółte paski lub cała biała i krawat pod kolor sukienki.

Koszula w paski odpada, byłoby tego wszystkiego za dużo. Ale biała jak najbardziej :)

Babsy
Babsy: to juz passe;)

Nie obchodzi mnie co jest passe a co nie. Koncepcja stroju pasować ma mnie, a nie (pa)Jacykowowi ::mrgreen::

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym go zmusiła na klasyczne wyjście - biała koszula, czarna marynarka, zółty krawat i miałabym gdzieś, że jak pszczółki, mi sie te kolory podobają. I mam w dupie że passe.

Dobry pomysł, podoba mi się. Zastanawiam się jeszcze nad czarnym krawatem :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte:

:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.