BillieJean58
BillieJean58
  28 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Hey.
Mam zamiar rozpocząć odchudzanie.
Będe zaczynać chyba po raz 4 ale teraz mam tak silną motywację że na pewno się uda.
Mój plan jest taki:
-zrezygnować 100% ze słodyczy i cukru
-jeść tylko owoce, warzywa, ryby/mięso na parze, jogurty, muesli, chrupkie pieczywo itp. (lekkie rzeczy)
-zacząć ćwiczyć (na początku 30min/dzień żeby nie dostać zakwasów i stopniowo ten czas zwiększać)

Sadzicie że taki plan pozwoli mi zrzucić zbedne kilogramy czy raczej niabardzo?

KaroIa
KaroIa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sadzicie że taki plan pozwoli mi zrzucić zbedne kilogramy czy raczej niabardzo?

Jeśli będziesz więcej spalała kalorii, niż ich dostarczała to na pewno. :)
feuliette
feuliette
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zrezygnować 100% ze słodyczy i cukru

zapewne polegniesz na tym bo jest ciężko,możesz sobie pozowlić na coś słodkiego ale niskokalorycznego moimi słodyczami podczas odchudzania były owoce (mandarynki) i jogurty owocowe gumy czy coś .

Konto usunięte
Konto usunięte: -zacząć ćwiczyć (na początku 30min/dzień żeby nie dostać zakwasów i stopniowo ten czas zwiększać)

ćwiczenia to podstawa! :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Sadzicie że taki plan pozwoli mi zrzucić zbedne kilogramy czy raczej niabardzo?

tak! jak brakowało inspiracji motywowałam się SZCZUPŁYMI dziewczynami,ale nie wieszakami napełniałysmy sie z kolezankami z neta najbardziej motywujace sa zdjecia przed i po ;)

Ile kg chcesz zrzucić?;>
marta0859
marta0859
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli będziesz więcej spalała kalorii, niż ich dostarczała to na pewno. :)

:wtf:
Chyba chodziło Ci o to, że bilans kalorii ma być ujemny, czyli powinna 'spożywać' mniej kalorii niż dotychczas albo tyle samo ale jakieś 1/4 z tego spalać, nie da się spalić więcej kalorii niż jednego dnia dostarczyła organizmowi, no może i się da, ale ona się chce odchudzać a nie zrobić z siebie anoreksję, poza tym skądś energię musi mieć, nawet do tych ćwiczeń.

Konto usunięte
Konto usunięte: -zrezygnować 100% ze słodyczy i cukru

Zrezygnować z cukru chyba będzie ciężko bo większość potraw czy nawet owoców zawiera chociażby śladowe ilości cukru z tego co wiem. Ale słodycze i słodkie napoje jak najbardziej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sadzicie że taki plan pozwoli mi zrzucić zbedne kilogramy czy raczej niabardzo?

Jeżeli będziesz się tego trzymać to tak.
marta0859
marta0859
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -zrezygnować 100% ze słodyczy i cukru

cholera, swoją drogą ja nie potrafię żyć bez czegoś słodkiego. :rotfl: MUSZĘ zjeść chociaż dwie małe łyżeczki Nutelli dziennie, bo inaczej zauważyłam, że CZEGOŚ mi brakuje. Jak zjem to od razu mi lepiej. Ale nic, najważniejsze to ograniczać, jak kompletnie nie przepadasz za słodyczami to nie będziesz mieć problemów, a jak nie to jeden batonik będzie kosztował Cię godzinę na rowerze ;)
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zacząć ćwiczyć

Polecam a6w jeśli chodzi o brzuch. Od 2 tygodni to ćwiczę, zero diety a brzuch płaski : P
KaroIa
KaroIa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba chodziło Ci o to, że bilans kalorii ma być ujemny, czyli powinna 'spożywać' mniej kalorii niż dotychczas albo tyle samo ale jakieś 1/4 z tego spalać, nie da się spalić więcej kalorii niż jednego dnia dostarczyła organizmowi, no może i się da, ale ona się chce odchudzać a nie zrobić z siebie anoreksję, poza tym skądś energię musi mieć, nawet do tych ćwiczeń.

No coś w tą mańkę. :and:
Paulinessa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.