Kovacs
Kovacs
  27 sierpnia 2011 (pierwszy post)

jakie polecacie dla młodych kobiet bez recepty i czy jakieś brałyście ?

pijana
pijana
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żadne tabletki bez wysiłku fizycznego nikogo jeszcze nie odchudzily

A tu byś się zdziwiła, były baardzo skuteczne tabletki na odchudzanie, oczywiście na receptę, nazywały się Meridia. Ale chyba za bardzo ebały wątrobę, bo je wycofali.
SoDope
SoDope
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym, że Alli działa na innej zasadzie, ogranicza wchłanianie tłuszczu, podobno kiedy zje się go za dużo to są jakieś skutki uboczne, brzuch boli czy coś Także raczej na pewno jest skuteczne

no moje też .. ograniczało wchłananie tłuszczu.
tylko, że Alli to już jest chyba polecane dla osób otyłych ..
wiem, że na recepte jest Meridia - tylko, że po tym pocisz się jak świnia.
SoDope
SoDope
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może dlatego, że błonnika nie powinno się przedawkowywać.

tak - bo potem nie będziesz mogła się wysrać i będzie potrzebna pomoc lewatywy :ziober2:
pijana
pijana
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no moje też .. ograniczało wchłananie tłuszczu. tylko, że Alli to już jest chyba polecane dla osób otyłych .. wiem, że na recepte jest Meridia - tylko, że po tym pocisz się jak świnia.

No Alli jest dla BMI powyżej iluś tam. A o Meridii właśnie pisałam wyżej, wycofali ją.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A tu byś się zdziwiła, były baardzo skuteczne tabletki na odchudzanie, oczywiście na receptę, nazywały się Meridia. Ale chyba za bardzo ebały wątrobę, bo je wycofali.

podobno ileś zgonów po ich zażywaniu stwierdzono.

btw. ten temat powinien być raczej tutaj

http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/960613,ZDROWIE_DIETY_I_CWIC/25
SoDope
SoDope
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A o Meridii właśnie pisałam wyżej, wycofali ją.

no w tym samym momencie o tym samym pomyślałyśmy - no jeszcze rok temu była - nie wiem nie interesuje się tym bo no nie potrzebuje :D
pijana
pijana
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno ileś zgonów po ich zażywaniu stwierdzono.

:wtf: No to ładnie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.