Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Rozalia Mancewicz (ur. 27 czerwca 1987 w Melbourne) – zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010 i miss internautów konkursu organizowanego przez biuro Miss Polonia i portalu internetowego wp.pl oraz tytułów Miss Polski Nastolatek z roku 2004. Zajęła również 4. miejsce (3. wicemiss) w międzynarodowym konkursie piękności Miss Tourism Queen International w roku 2005.

Na dwa lata w roku 2000 wyjechała do Australii z rodzicami, gdzie chodziła do tamtejszego gimnazjum.

Obecnie jest studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i pomaga prowadzić rodzinne gospodarstwo agroturystyczne.

Po zakończeniu studiów zamierza wyjechać do Australii.

Wzrost: 175 cm

Wymiary: 91/64/93

Źródło: Wikipedia








Znane są już kreacje, w których Rozalia "Rosie" Mancewicz - polska kandydatka do korony Miss Universe - wystąpi podczas finału konkursu w Sao Paulo. Za suknie, w których wystąpi Rosie odpowiada młoda polska projektantka Sabrina Pilewicz. Zdjęcia białej kreacji z ludowymi motywami i długim trenem, czyli tzw. stroju narodowego, w którym zaprezentuje się polska kandydatka opublikowane były już wcześniej. Teraz dołączyły do nich zdjęcia drugiej kreacji - sukni wieczorowej. I tym razem projektantką jest Sabrina Pilewicz.
Źródło: Onet.pl














Pytania:

1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ?
2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ?
3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej?
4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: en av mi sie z toba nie kojarzy i nie pasuje do twojej bardziej wyrazistej seksualnie osobowosci to moje zdanie

:rotfl: zaraz jakies cyce znajde:lol:
styka51
styka51
  26 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: zmienic awa:)?

Pisałam na seksie już, że jak Ci się podoba to trzymaj ^^ Czuję z Toba teraz taką więź :D
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a ja ava mam zmienić? :D jeśli tak podaj przykład xd
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: zaraz jakies cyce znajde


wez jakies korale, roz, kapelusz - to mi pasuje do bardziej takiej slodko romantycznej laski
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja ava mam zmienić? :D jeśli tak podaj przykład xd


pragniesz mnie, co oznacza, ze lubisz kobiety starsze, nie mlodsze jak pedobear :pavarotti:
Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011
styka51
styka51: Pisałam na seksie już, że jak Ci się podoba to trzymaj ^^ Czuję z Toba teraz taką więź :D

a to nie widzialam;)
btw, jak to nie jest wyrazisty i seksualny, z niczym Ci sie Aśku nie kojarzy:pavarotti:
curly0
Posty: 389 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
curly0
  26 sierpnia 2011

1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ?
ładna jest.
2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ?
nie
3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej?
ta biała jest pięka

asiulcia1
asiulcia1
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ? 2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ? 3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej? 4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

calkiem ladna jest, ale bardziej podoba mi sie bodajze z 2008 roku
nie wiem, nie widzialam innych kandydatek ;p
nie, czerwona ew. moze byc
7
Fieska
Fieska
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ? 2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ? 3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej? 4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

1. Podoba sie. Wlosy, oczy, twarz, figura. Moglaby miec ladniejsze, szczuplejsze nogi i nos mniejszy.
3. Ta biala z ludowymi motywami.
4. 8
KaroIa
KaroIa
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ? 2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ? 3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej? 4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

1. Nie jest taka zła, o ile pamiętam to bywało gorzej. Ma świetne oczy
2. Wątpię.
3. Mogą być. Czerwona.
4. 8.
Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tu ma ryj jak facet, albo jak baba ze wsi, 5 minut temu oderwana od pluga - no ale jesli w polsce takie standardy teraz urody sa, to spoko

Nie wiem jakie są standardy urody w Polsce :rotfl: A zdjęcie niezbyt przez ujowe oświetlenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie Miss Polonia powinna zostac ta typiara:

fakt, Sylvinka to bardzo urodziwa kobietka :zakochany:
Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011

I znów baniki się posypały :ziober2:

marta0859
marta0859
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No weź Ja też nie ale pogdybać można

Trudno "przewidywać", kiedy nie zna się reszty kandydatek :p Ta nasza miss jest ładna, zgrabna, urodziwa, ale większego "szału" nie ma, zazwyczaj wszyscy spuszczają się nad urodą tą bardziej egzotyczną, nie wiem, bodajże missek z Wenezueli itepe :mrgreen: Mnie się podoba taka bardziej delikatna uroda jak jej, więc gdyby to ode mnie zależało... Ale znając gusta ogółu, pewnie szansy mieć nie będzie ;)
Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno "przewidywać", kiedy nie zna się reszty kandydatek :p

No wiem, wiem. Kilka już zobaczyłam i też szału nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj wszyscy spuszczają się nad urodą tą bardziej egzotyczną, nie wiem, bodajże missek z Wenezueli itepe Mnie się podoba taka bardziej delikatna uroda jak jej, więc gdyby to ode mnie zależało... Ale znając gusta ogółu, pewnie szansy mieć nie będzie ;)

Te wybory będą w Brazylii więc może docenią słowiańską urodę :mrgreen:
moonlight28
moonlight28
  26 sierpnia 2011

I jak zwykle dopiedolą taką miss która nigdzie nie będzie miała szans się przebić, normalka :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.