Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Rozalia Mancewicz (ur. 27 czerwca 1987 w Melbourne) – zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010 i miss internautów konkursu organizowanego przez biuro Miss Polonia i portalu internetowego wp.pl oraz tytułów Miss Polski Nastolatek z roku 2004. Zajęła również 4. miejsce (3. wicemiss) w międzynarodowym konkursie piękności Miss Tourism Queen International w roku 2005.

Na dwa lata w roku 2000 wyjechała do Australii z rodzicami, gdzie chodziła do tamtejszego gimnazjum.

Obecnie jest studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i pomaga prowadzić rodzinne gospodarstwo agroturystyczne.

Po zakończeniu studiów zamierza wyjechać do Australii.

Wzrost: 175 cm

Wymiary: 91/64/93

Źródło: Wikipedia








Znane są już kreacje, w których Rozalia "Rosie" Mancewicz - polska kandydatka do korony Miss Universe - wystąpi podczas finału konkursu w Sao Paulo. Za suknie, w których wystąpi Rosie odpowiada młoda polska projektantka Sabrina Pilewicz. Zdjęcia białej kreacji z ludowymi motywami i długim trenem, czyli tzw. stroju narodowego, w którym zaprezentuje się polska kandydatka opublikowane były już wcześniej. Teraz dołączyły do nich zdjęcia drugiej kreacji - sukni wieczorowej. I tym razem projektantką jest Sabrina Pilewicz.
Źródło: Onet.pl














Pytania:

1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ?
2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ?
3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej?
4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ? 2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ? 3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej? 4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

1. Taka zwykla dziewczyna.
2. Nie wydaje mi sie.
3. kazda jedna jest okropna.
4. z 5 powiedzmy.
Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011

ladna, 7. ta czerwona suknie jest meeega:w00t:

marta0859
marta0859
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ? 2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ? 3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej? 4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

1. Hm, w sumie zła nie jest. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to włosy, zwłaszcza na szóstym zdjęciu. Podobają mi się. :zakochany: Figurę też ma niezłą. No i oczy! Ogólnie buzia na tak. Jest ładna, ale tak przeciętnie.
2. Nie wiem, bo nie wiem też jak wygląda reszta kandydatek. :woot:
3. Nie podobają mi się długie suknie, ale gdybym miała wybierać stąd to chyba ta czerwona.
4. 8
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011

BRZYDKA W UJ

u0u
u0u
  26 sierpnia 2011

Właśnie jestem rozczarowany. Nie jest brzydka, ale sam znam wiele ładniejszych od niej dziewczyn. Nie ma szans na miss world

FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale sam znam wiele ładniejszych od niej dziewczyn.


wiadomo, ze ciebie otaczaja najpiekniejsze
nie wiem po co ta skromnosc :*
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 sierpnia 2011

Mi się podoba.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, bo nie wiem też jak wygląda reszta kandydatek.

No weź :rotfl: Ja też nie ale pogdybać można :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: BRZYDKA W UJ

Aż tak Ci się nie podoba :woot: Dlaczemu?

Sylvinka
Sylvinka: Mi się podoba.

No mi właśnie też. Jest ładna, zgrabna, naturalna - nie muszą jej nakładać tony tapety żeby łanie wyglądała. No i włosy ma super. Kiedyś oglądałam program Martyny Wojciechowskiej i była tam jakaś Miss Wenezueli w klinice upiększającej i jak jej zmyli makijaż to wyglądała jak przeciętna latynoska :woot: No i tam w sumie wszystkie są sztucznie produkowane.
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


tu ma ryj jak facet, albo jak baba ze wsi, 5 minut temu oderwana od pluga - no ale jesli w polsce takie standardy teraz urody sa, to spoko :ninja:
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż tak Ci się nie podoba Dlaczemu?


ma bardzo ordynarna urode - zero kobiecosci w niej, lapska jakby na roli robila - czegos innego po miss bym oczekiwala - jakies zwiewnosci, lekkosci, niekoniecznie seksownosci, ale takiej delikatnej urody nimfy a nie typiary z warzywniaka :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No mi właśnie też. Jest ładna, zgrabna, naturalna - nie muszą jej nakładać tony tapety żeby łanie wyglądała. No i włosy ma super. Kiedyś oglądałam program Martyny Wojciechowskiej i była tam jakaś Miss Wenezueli w klinice upiększającej i jak jej zmyli makijaż to wyglądała jak przeciętna latynoska No i tam w sumie wszystkie są sztucznie produkowane.

Może na niektórych zdjęcia wygląda niekorzystnie ale jest naprawdę ładną kobietą. Właśnie 4 zdjęcie podoba mi się chyba najbardziej. Nie ma tam retuszu i od razu inaczej wygląda.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011

dla mnie Miss Polonia powinna zostac ta typiara:



przynajmniej mialaby realne szanse na Miss Swiata

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się nasza Miss Polonia? Co na Tak a co na Nie ? 2. Uważacie, że ma szanse na Miss Universe ? 3. Podobają Wam się jej suknie ? Która bardziej? 4. W skali 1 - 10 ile jej dajecie ?

1. NIE ! Brzydka jak nie wiem O.o Kto ją wybrał?!
2. Nie.
3. Nie są złe ale szału nie robi.
4. Jakby miała konto na fotce to by laskę (1) wyłapała ode mnie :mrgreen:
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakby miała konto na fotce to by laskę (1) wyłapała ode mnie


nie badz taki srogi !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.